Şimdi Ara

Bir de sabahçılara sorayım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum az zaman kaldı gerilim artıyor acayip heycanlıyım çok gerginim ve mantık yürütebilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var sıralamam mf4-18623 mf3-14132 tercihlerim
    İtü-Uçak (Tr)
    Thk-Uçak (%100)
    Thk-Uçak (%50)
    Thk-Uçak (%0)
    Aydın-Tıp
    Afyon-tıp
    Düzce-tıp
    hatay-tıp
    Ege-diş
    İtü-uzay
    Katipçelebi-diş
    Akdeniz-diş
    Osmangazi-diş
    S.demirel-diş
    Özyeğin-ends(%100)

arkadaşlar thk istiyorum çok nedir durum nolur biraz mantık yürütelim hani şu şöyle olursa şu civarda olur filan gibi nolur neresi olur bi söyleyin

• Daha kaç defa sorcan ?
  • Gerginliğini anlıyorum bizde de durum aynı, ama bunu defalarca sormak da yorar seni. Zaten yoğun bir çalışmadan çıktık. Tercihlerimizi yaptık. Neresi gelir tartışmalarımızı da yaptık. İstersen akşama kadar mantık yürütmeye devam edelim. Ama kimse bilmiyor ki neyin ne olacağını. Herkes bir tahmin yürütüyor da neye dayanarak ? Bilmiyoruz ki Türkiye'de genel tercih durumunu.

Rahatlatacaksa söyleyeyim yine de thk'ye yerleşirsin yüksek ihtimalle. Ama dediğim gibi belli olmaz bu işler. Belki talep az olacak %100'e gireceksin, belki %50ye bile giremeyeceksin. O yüzden germe kendini fazlaca. Gelsin bir sonuçlar önümüze. O zaman düşünür, sorunlara çözüm bulmaya çalışırız.
  • thk uçak %50. tercihler açıklanınca bi pm at cep telefonumu vereyim bi 5 tl atıveririsin. çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

thk uçak %50. tercihler açıklanınca bi pm at cep telefonumu vereyim bi 5 tl atıveririsin. çok makbule geçer.

Hiç uyudunmu kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chechnya

quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

thk uçak %50. tercihler açıklanınca bi pm at cep telefonumu vereyim bi 5 tl atıveririsin. çok makbule geçer.

Hiç uyudunmu kardeş ?

aga nisandan beri gündüz uyuyup gece uyanığım. daha iyi olduğuna karar verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.