Şimdi Ara

Bir daha gondola asla binmem Allah korudu beni (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
143
Cevap
3
Favori
4.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İnşallah kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

Ulan ben bi kere Discovery'ye bindim.
    Yanımda kız arkadaşım vardı, solumda teyze ve onun akrabası genç bir çocuk. Tam kalktık 2 dakika kadar geçti, havalanmaya başladık; teyze bayıldı. Ben bi yandan adama bağırıyorum bi yandan teyzeyi uyandırmaya çalışıyorum. Teyzeyle uğraşırken kız arkadaşım başladı anne ben ölüyorum diye bağırmaya. Bir an dedim ana avrat söv kemeri çıkar atla aşağı anasını satayım

Hahahaha Gerçekten oldu mu böyle birşey? Bayılan teyze nasıl düşmedi oradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ylmzcnoztk

quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

Ulan ben bi kere Discovery'ye bindim.
    Yanımda kız arkadaşım vardı, solumda teyze ve onun akrabası genç bir çocuk. Tam kalktık 2 dakika kadar geçti, havalanmaya başladık; teyze bayıldı. Ben bi yandan adama bağırıyorum bi yandan teyzeyi uyandırmaya çalışıyorum. Teyzeyle uğraşırken kız arkadaşım başladı anne ben ölüyorum diye bağırmaya. Bir an dedim ana avrat söv kemeri çıkar atla aşağı anasını satayım

Hahahaha Gerçekten oldu mu böyle birşey? Bayılan teyze nasıl düşmedi oradan.

E koltuğa kilitlisin. Kilidi de kilitliyken açamıyosun tam arkanda kalıyor. Yani adam istemese ömür boyu kilitli kalırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.