Şimdi Ara

Bir bira sarhoş eder mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
114.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 kişi yaklaşık 20 tane 70'lik bardak devirmiştik, azcık baş dönmesi yaptı. Problem olmaz kız değilsen
  • Keslinlikle psikolojiyle alakasi oldgnu dusunmekteyim an gelir 70 lik raki devirrsin banamisin demez an gelir bi biraya olmasa bile 2 3 biraya ucar gidersin. Sahsen ben oyleyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cashimist!

3 kişi yaklaşık 20 tane 70'lik bardak devirmiştik, azcık baş dönmesi yaptı. Problem olmaz kız değilsen

o da bişey mi bizim evin çeşmelerinden viski akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Hiç başlama kardeş ben çok küçükten başladım ailemin yanında düğün fln diye derslerde iyi o zaman sonra bağımlılık yaptı 3 günde bir içiyordum çok para gidiyordu ama artık sarhoş olamayınca içkiyi bıraktım bu arada yaşım 16

Bozüyük'te hangi mahallede oturuyorsun?

Soruya gelecek olursak, ilk defa içiyorsan sadece biraz başın döner.2 şişe içersen biraz daha çakır olursun.Yüksek alkollü olması lazım ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_11

quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Hiç başlama kardeş ben çok küçükten başladım ailemin yanında düğün fln diye derslerde iyi o zaman sonra bağımlılık yaptı 3 günde bir içiyordum çok para gidiyordu ama artık sarhoş olamayınca içkiyi bıraktım bu arada yaşım 16

Bozüyük'te hangi mahallede oturuyorsun?

Soruya gelecek olursak, ilk defa içiyorsan sadece biraz başın döner.2 şişe içersen biraz daha çakır olursun.Yüksek alkollü olması lazım ama.

Yeni Mahalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: benisecbeni

quote:

Orijinalden alıntı: Cashimist!

3 kişi yaklaşık 20 tane 70'lik bardak devirmiştik, azcık baş dönmesi yaptı. Problem olmaz kız değilsen

o da bişey mi bizim evin çeşmelerinden viski akıyor

Ciddiyim

• La iç öğren, çoluk çocuk sardı ortalığı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.