Şimdi Ara

Bir anda aldığım FPS düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Bir anda aldığım FPS düştü
    Bilgisayarım bu
    2-3 gün önce LoLu 60-100 fps arası oynarken şimdi nedensizce 20-40 fps arası oynuyorum tflerde 0-10 arası oluyo bunun sebebi ne olabilir ?

• Bu sorunu yaşamaya başladıktan 4-5 gün sonra oyun içinde ekran mosmor olmuştu ve ekran kartım yanmıştı
  • Benim Rahmetlidede boyle yapiyordu ustekinin dedigi gibi kart yandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev arkadaşımda da aynı sorun vardı kartı yandı
  • oynarken kasadan yüksek bir ses geliyorsa muhtemel ekran kartın çok ısınmış ve fanı bozulmuştur speedfan adlı programı indirip sıcaklığa bak oyun içindeyken dediğim şey olduysa herhangi bir bilgisayarcıdan 10 tlye ekran kartına ek fan taktırıp sorunu çözebilirsin.
  • Kasadan ses neredeyse hiç gelmiyo ekran kartı yandı diyenler falan olmuş büyük ihtimal trolluyolarda yanıcakmış gibi bir his var içimde pcyi vga ile televizyona bağladığımda nedense ekran pembeli morlu 4 tane kopyayla birlikte falan çıkıyodu geri monitöre bağlayınca düzeldi o günden beri böyle kasıyo ama diğer oyunlar kasmıyo hala aynı lolu silip yüklemem düzeltirmi ? updatlerden dolayı oyunun boyutunun artmasıyla ilgili falan olabilirmi ? (repair ı denedim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraSenoglu

Kasadan ses neredeyse hiç gelmiyo ekran kartı yandı diyenler falan olmuş büyük ihtimal trolluyolarda yanıcakmış gibi bir his var içimde pcyi vga ile televizyona bağladığımda nedense ekran pembeli morlu 4 tane kopyayla birlikte falan çıkıyodu geri monitöre bağlayınca düzeldi o günden beri böyle kasıyo ama diğer oyunlar kasmıyo hala aynı lolu silip yüklemem düzeltirmi ? updatlerden dolayı oyunun boyutunun artmasıyla ilgili falan olabilirmi ? (repair ı denedim)

speedfan yükleyip sıcaklığa bak sonra buraya yaz kaç oldugunu söyliyim
  • Bende de aynısı oluyodu ertesi gün ekran kartı yandı + eve uçak girdi
  • Fıstıklı olsun
  • senin yaşın kaç yavrum boşver kafanı takma lol de oynama sanki ekran kartından değerli mi
  • Birader ekran kartının kontrol panelinden ve oyunun grafik ayarlarindan dikey senkronizasyonu bekleme seçeneğini kapatmayı dener misin bir de @borasenoglu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamıyla fan ile alakalı kesin bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.