Şimdi Ara

Bir amazon.com.tr hayal kırıklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün amazon tr den 4000d airflow kasa almak isterken kredikartı red bildirimi aldım. Ürün otomatik iptal oldu Şüpheli işlem sebebiyle iptal olmuş (normalde amazondan alışveriş yaparım)

Neyse dedim bankayı aradım blokeyi kaldırdım.

Sonra tekrar satın almak istedim. Ne olsa beğenirsiniz?

Gelen mail:

Alıntı

metni:
    Kullanım ve Satış Koşullarımızda belirtildiği üzere, ürünleri yalnızca ortalama bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda satıyor ve yalnızca son kullanıcılara satış yapıyoruz. Bu durum, tek bir siparişteki ürünlerin sayısı için geçerlidir. Söz konusu prensip, aynı ürün için verilen birden fazla sipariş için de geçerli olup ayrı siparişlerin toplamda normal bir hanenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir miktara denk gelip gelmediği gözetilir.

Adamlar haklı tabi ama sistemlerinde problem var daha önce herhangi bir kasa almadım, pc topluyorum sadece.

Dedim siz beni yanlış anladınız durumu anlattım:)

Gelen mail:

Alıntı

metni:
    Alışverişleriniz hakkında daha fazla bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. İtirazınız kabul edildi ve hesabınız üzerinden yeniden satış amacı gütmeyerek sipariş vermeye devam edebilirsiniz.İptal edilen #xxx numaralı siparişteki ürünleri yine de almak istiyorsanız,48 saat sonra yeni bir sipariş vermenizi rica ediyoruz.

Olay buradan sonra komikleşiyor zaten.

Tekrar sipariş tekrar iptal tekrar iptali kaldır falan artık sıkıldım tabi, almıyorum dedim.

Bu gün 1 hardisk siparişi verdim yine aynı durum.

Yine yazışma yine sipariş yine aynı durum.

Arkadaş kaç milyardolarlık şirketsin kaç tane top notch yazılımcın algoritman var bitaneside statüsüne bakmayı akıl edemiyor mu siparişin? Çağrı merkezi anca "yönlendireceğiz"den başka birşey de yapamıyor.

Bir amazon.com.tr hayal kırıklığı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.