Şimdi Ara

.:Bir amatör fotoğrafçı olarak Sergim:.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İsmim Okan YILMAZ muhtemelen bundan sonra burada sizlerle çektiğim resimleri bol bol paylaşacağım. Şunu belirtmek isterim ki henüz 6-7 aylık bir fotoğrafçı sayılırım ve sizlerin fotoğraflarıma yaptığı yapıcı eleştirilerinizle kendimi geliştirmek istiyorum. Sözü biraz uzun tuttum bilgi vermek amaçlı buyurun resimlerim;
    http://www.flickr.com/photos/97324847@N06/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carking58 -- 3 Eylül 2013; 22:01:47 >

• güzel güzel
  • Güzel fotoğraflar.
  • cok tesekkur ederim arkadaslar daha yeniyiz insallah cok daha guzel fotograflar cekebilirim sizlerin ozellikle mimari anlamda cektiklerim ki onlari gosterme amacli acmistim konuyu eksiklerim neler? gorduklerinizi soylerseniz cok mutlu olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel fotoğraflar...
  • Beğendim, başarılı. Fakat çok az fotoğraf var.
  • Çok beğendim.
  • güzel fotoğraflar
  • Fotoğraflar güzel yalnız kadraj düzenlemesi yapabilirseniz çok iyi olur
  • güzel
  • Gayet güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel.
  • oh dostum!
  • gÜzel
  • Güzeller.
  • Diplomasız, sertifikasız hiç bir insan fotoğrafçıyım diyemez. Kaldı ki fotoğraf sanatı ile tanışalı 1.5 ay olmamış.
  • Çok güzeller ben yeni kaydoldum foruma buradan destek alabilir miyim acaba?
  • Harika fotoğraflar
  • sana önerim kedi fotoğrafındaki gibi bulanıklaştırma efektleri kullanma, ciddi ciddi komik duruyor gülüyorum

edit: ayrıca çok fazla efekt kullanıyorsun fotoğraf gözükmüyor efektten neredeyse.

bu arada fotoğrafların eline her makine alanın çekebileceği cinsten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illuminn -- 3 Eylül 2013; 21:05:01 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.