Şimdi Ara

Bip sesi ve ekrana görüntü gelmiyor ve klavye ışığı yanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar sorunum başlıkta ki gibi nedeni ise ilk olarak kasayı temizlemek için açtım ve bi güzel tozunu toprağını temizledim toparlayıp açtığımda ise 5 dk çalıştı ve ardından kapandı.
    sonra kasa kapağını açıp açma tuşuna basınca fanların saniyelk çalışıp durduğunu gördüm biraz uğraştım sonra bikaç bilgisayarcıya götrdüm zaten ilçede 2 tane var 2 side anakart mort dediler
    bi anakrt buldum yakın modelini şimdi bunu taktığımda isefanlar falan çalışıyor modeme sınyal gıdıyor maus ışığı yanıyor normal fanlar çalışıyor ledelr falan ama ekrana goruntu gelmiyor ve bip sesi yok
    açılışta klavyeyede ışık gelmiyor.saatlerdır aradım bu soruna bi çözüm bulamadım kesin şundandır diye bütün denilenleri yaptım ama yok hala aynı bana ekran kartından çıkarıp vga ya bağladım yıne yok
    rami söküp çalşttrdım yine yok işlemciyi söküp taktım yine yok lütfen bana sorunun kesin olarak şundan kaynaklı olduğunu söyleyiverin bi yardım eli lütfen: pili falna çıkarttım cmos clr falnyaptım ramin dişini
    silgiyle bile sildim yok yok .deli olacam anakartıda bu forumdan aldım sıfır spot bi ürün güvenilir bi insana benziyor bı kac duyuma göre ya nakart ya işlemci mort dediler anakartın olma ihtimalını yukes cunku
    işlemciyi çıkarıp çalıştrdıgımda da aynı sorun yine bip sesi yok yine ekrana bi tepki.powerdan olma ihtimali varmıdır yetersiz güç verıyor olabilirmi ? veya anakart tan olma ihtimali nedir
    işlemciyse ise yandık desenize.Vereceğiniz cevapları önerileri bekliyorum şimdiden teşekkürler inşallah kayda değer bi cevap gelir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.