Şimdi Ara

BioShock Infinite Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
6.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunu an itibariyle bitirdim ve şunu söyleyebilirim .. hikaye gerçekten mükemmele yakın , sesler de aynı şekilde oynanış güzel lakin silahları Dpad e alıp özel yetenekleri rb lb olarak yapsalardı daha iyi olurdu derim ama kesinlikle oyunun grafikleri kesinlikle9.5 i haketmiyor ..oyunda bir çok bug var ve grafikler açıkçası crysis farcry tombraider gibi oyunadıktan sonra yani basit demesek bile orta seviyede kalıyor .. genede saygı duyuyorum .. oyun özünden kopmamış

• Oyun muhteşem, şuan oynuyorum ve inanılmaz, kesinlikle satın almalısınız.
    Ayrıca incelemenin başında çalan şarkı, Nico Vega- Fury of Fury :)

• Oyun tam bir baş yapıt. GOTY kesinlikle bana göre göre şimdilik böyle. O grafikler sesler oynanış hikaye anlatımı , elizabeth in zekası ve davranışı inanılmazdı . Daha oyunu 2 saat civarında oynadım ama sanki 20 saattir oynuyormuşum gibi hissettim . Sözle anlatılmaz deneyin :)

• BSC Misafiri
    23:00:56

Editörümüz sonu için analiz sözü verdi kısmetse birde onun yorumuyla dinleriz sonu :)
    Bu arada bu analiz için youtube sayfanızı tercih ederseniz hem rahat bir soru - cevap ortamı olur hemde buradakiler spoiler yemekten şikayet edemez :)

• BioShock Infinite birde Season Pass olacak oyunun multisi yoksa
    Hikaye odakli olacak o zaman sonu ile ilgili degilmi ?

• cococolla mısın ne çarpılırsın ha sana diyim koskoca half life lar doom lar ve bunun gibi efsaneleri hemen satmak şaştım
  • Son yıllarda oynadığım en iyi oyun diyebilirim
    Oyunun öyle derin bir hikayesi var ki her oynanışta insan farklı teoriler üretebiliyor , farklı anlamlar çıkarabiliyor
    Yabancı forumlarda 1-2 saatimi harcadım herkesin 2.-3. oynanışta farklı teorileri var ve hepside mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 31 Mart 2013; 1:00:16 >
  • Biz hala elizabeth

• Oyunun sonu çok etkileyiciydi.

2013 ilk GOTHY adayı ve aynı zamanda en iyi hikaye adayı

Evet sırada GTA5, Last of Ous ve Beyond Two souls, var bakalım bunlar nasılo lucak 3 de merakla beklediğim diğer oyunlar.
  • "BSC Misafiri
    31.3.2013 00:31:08
    "

"cococolla mısın ne çarpılırsın ha sana diyim koskoca half life lar doom lar ve bunun gibi efsaneleri hemen satmak şaştım"

Ne saçmalamışsın sen ya?.Hf ve Dom'u BiosHock ile kıyaslayan "oyuncu" ilk defa görüyorum.Sen git bi Bioshock İnfinite bitir daha sonra gel yorum yaz.Adamlar sanat eseri yapmış her anı harika idi.Hf ve Dom konusu başka BioShock'un konusu başka.
  • Eline sağlık Talha.

• inceleme cok guzel olmus.

Not: İsteyen arkadaslara bu harika oyunun songbird editioni getirtebilirim. Biraz tuzlu bir ucreti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoDRaC -- 31 Mart 2013; 9:10:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun önceki senaryoyla alakası var mı?.... videoda da ona dair bi şey söylediler ama emin olmak için soruyorum. biri cevap verebilirse sevinirim :) :)
  • Oyunu henüz oynamadım ama incelemede bile hayran kaldım diyebilirim. Tabii ki sorunlar var ama problem değil bana göre. Zaten Dishonered gibi çizgi roman türü grafikleri olan oyunlar çok hoşuma gidiyor.
    Son zamanların en iyisi diyebilirim bende

• inceleme için teşekkürler. akşam dalıyorum sonunda oyuna
  • 16 yıldır oyun oynarın ben böğle oyun görmedim benim için dünyanın en iyi oyun yapımcılara sonsuz teşekkür ederim ve bu başyapıtı ayakda alkışlıyorum bravoo

• Dolu ve güzel inceleme emeklerine ve yüreğine sağlık Talha...
  • Güzel..
  • bana oyun o kadar güzel gelmedi sürekli düşman öldürmek bir noktadan sonra sıktı oyunu bıraktım belkide kontrollerin kütük gibi olmasından olabilir bir de çevre ile etkileşim 0 mesala projeksiyon cihazı önüne geçiyorum ama hiç etkilenmiyor adamın yanında kasayı boşaltıyorum umrunda değil kötü yapay zeka, kaplamalar ve detay zayıf, tamam atmosfer ve hikaye güzel ama sadece bunlarla olmuyor hitman, tomb raider, crysis 3 daha güzel ve sürekliyici gelmişti bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam olun -- 31 Mart 2013; 21:01:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.