Şimdi Ara

biosdan win7 64 bit yükledim fakat ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biosdan win7 64 bit yükledim ama windowsa girince sistem32 dosyası var ayrıca progrom odsyalarıx86 yazıyor yani 64 bit kurdugum halde 32 bit dosyalar var format atmadan önce 32 bitti oyüzden mi acaba diye düşünüyorum bu arada bilgisayarım 4 gb ram var yani 64 bit için yeterli vede format attıgım için kablolu interneti algılamıyor driverini yükledim yinede olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: QPNF

biosdan win7 64 bit yükledim ama windowsa girince sistem32 dosyası var ayrıca progrom odsyalarıx86 yazıyor yani 64 bit kurdugum halde 32 bit dosyalar var format atmadan önce 32 bitti oyüzden mi acaba diye düşünüyorum bu arada bilgisayarım 4 gb ram var yani 64 bit için yeterli vede format attıgım için kablolu interneti algılamıyor driverini yükledim yinede olmadı

1.Şimdi formatı biostan attım derken yani dvd veya usb ile temiz kurulum mu yaptın?
    2. 64 bit sistemde system 32 zaten olur. Ayrıca program Files x86 da normal bir durum..?
    3. Sürücü olayına gelince, aygıt yöneticisi_ağ bağdaştırıcısı_sağ tık_özellikler_ayrıntılar sekmesine gel. Aşağıdaki listede donanım kimliklerini seç. Hemen alttaki kutuda karışık yazılar var. Sırasıyla bunları devid.info sitesindeki arama çubuğuna yapıştır. Çıkan sonuçlar sendeki aygıtın sürücüleridir. Uygun olanı indir ve kur. İnşallah düzelir. Eğer ağ sürücüsü başarılı olursa diğer sürücüleri driverbooster programıyla kurarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ha peki tmm 1.ile2.yi bilmiordum 3 üde hallettim bu arada bide bilgisiyarı aldıgımda win8 cdsi verdiler win8i biosdan kuramıyorum cd takıyorum ama olmuyor win7 cd takıp yapıodum win8 olmuo zaten win8 cdsini takınca setup yok win7 de var ondanmı acaba die düsünüyorum win8in içinde hep driver var foto atim

• quote:

Orijinalden alıntı: QPNF

ha peki tmm 1.ile2.yi bilmiordum 3 üde hallettim bu arada bide bilgisiyarı aldıgımda win8 cdsi verdiler win8i biosdan kuramıyorum cd takıyorum ama olmuyor win7 cd takıp yapıodum win8 olmuo zaten win8 cdsini takınca setup yok win7 de var ondanmı acaba die düsünüyorum win8in içinde hep driver var foto atim

Olabilir. Bu konuda hiçbir fikrim yok. Çünkü ne fazla laptop kullandım, ne de kullandığım laptop lisanlı cdli laptoptu. Bu konuyu başka bir başlık açarak sorabilirsin. Ayrıca laptop mu kullanıyorsun onu da anlamadım..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 8 Haziran 2015; 20:03:28 >

• ed laptop kullanıyorum yinede yardımcı olmaya çalıştıgın için sağol farkı bir konu açıcam artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.