Şimdi Ara

BIOS UÇTU UÇTU KUŞ OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün sabahın köründe nereden estiyse esti elime yeni geçen bir ekran kartının biosunu update yapayım dedim ama sen git uyku sersemliğiyle yanlış biosu indir ve çak sonra da geri dönmedi tabi dos ortamı ya da win ortamı farketmedi.Her yolu denedim.
    Ekran kartı palit 256mb ddr2 3850 ati
    Techpowerup dan yanlışlıkla 3850 diye 3870 i kör gibi çaktım karta.Anlatılan tüm yöntemleri denememe rağmen netice alamadım.Çiftli ekran kartıyla atiflash -f -p leri de denedim.adaptor 0 not found hatasını alıyorum hatta listele dediğimde de takılı adaptor yok hatası alıyorum.Windowstan zaten missmatch hatası alıyorum.Anlatacağınız her yolu denemeye hazırım sabırsızlıkla bekliyorum...

• Adapter 0 oldugununa emin misiniz? Once listeleyip hangi kart hangi slotta baktiniz mi?
  • İlgili konu işinize yarayabilir bide oraya yazın.
    http://forum.donanimhaber.com/m_41615893/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41697154
  • maalesef slotta kartlar gözükmüyor.nvidia 6200 l ekran kartını 1e arızalıyı 2 ye taktım.listele dediğimde adaptor not found diyor.Çıldırır gibiyim.yedek biosu da mevcut elimde ama maalesef geri gelmiyor kart...
    quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Adapter 0 oldugununa emin misiniz? Once listeleyip hangi kart hangi slotta baktiniz mi?
  • Benimde başıma gelmişdi ,Benim E:kartı yanlış bios'dan gitti gider modda geçince kurtaramadım garantisi vardı gönderim yenisi ile değişmişlerdi ,Utube'da yanlış bios'dan kendinden geçen E.kartını dos ortamında geri getirme videosu vardı.Video'daki arkadaş E.kartını kurtarmışdı ben kurtaramamışdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 30 Aralık 2010; 20:19:37 >
  • işin pis tarafı benim elime geçen kartın garantisi de bitmiş yani nanaylardayım.Kesin bir cevap alabilsem kart alacağım geçeceğim uğraşmayı bırakıp ama işte insan salaklığının cezasını telafi etmek için bir çözüm yolu arıyor.eepromu söksem tekrar taksam yine bir nane olmayacak sanırım.bu yolla düzelten var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.