Şimdi Ara

bios pilini taktıktan sonra gelen ekran ?*???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün akşam bios pilini söktüm bir 10-15 dk sonra taktım (bunu yapmamın sebebi ekrana görüntü gelmemesinden dolayı) bios pilini taktıktan sonra bastım power tuşuna ekran geldi hemen ardından siyah ekran ortada a5 boyutlarında gibi bi gri ekran, gri ekranın alt kısmında 10 dan geriye doğru sayan bir araç ve yön tuşları vardı. Bende 10 dan geriye doğru saydığını görünce panik yaptım onaylamak için enter a bastım ve enter a basar basmaz kendini resetledi pc sonra sürekli kendini resetlemeye devam etti.

bir yol gösterebilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum.

• panikleyecek bir şey yok sıfıra gelince patlamazdı bilgisayara bios pilini çıkardığın için anakart kendini sıfırlayıp fabrika ayarlarına dönmüş olması gerekende o zaten tekrar ayarlarını yapman gerekecek siyah ekranda yazanları söylersen yardımcı olalım .
  • hocam bende böyle bir durum var maalesef 10 sn görünce panikledim dediğim gibi. hocam şuan işteyim ancak eve gidince ss gönderirim telefonla, ve şuan o kasada bios pili takılı değil zaten ve farklı bir bios pili de buldum evdeki kasalardan onuda takmam gerekebilir.

anakart modelini de yazayım sana belki işimize yarar gigabyte ga-p31-s3g

teşekkürler bu arada.
  • hocam ilgin için çok teşekkür ederim. sorunu çözdüm.

bios pilini çıkardım aynı zamanda başka bir kasanında bios pilini çıkardım ve yaklaşık bir gün sora diğer kasanın bios bilini uğraştığım kasaya taktım ve sorun olmadı başladı.

tekrar teşekkürler.
  • geçmiş olsun .
  • kara duman kullanıcısına yanıt
    eyvallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.