Şimdi Ara

Binaya kutu koyulduktan sonraki süreç hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şubat ayında babamın site yönetiminde olmasından dolayı yaptığım talep ve ardından imzalanan protokolden sonra çok şükür sonunda bu ay başında Superonline 120m civarında kazarak sitemize girdi. Bugün de sıra bizim apartmana geldi ve kılavuz borular eklendikten sonra fiber kablo geçirilip resimdeki gibi kutuda bitirildi.

Acaba bundan sonra test süreci , kayıt işlemleri vs. ne kadar sürede sonuçlanır ? Sizde de SO altyapısı var ise kutunuz kaç gün sonra sistemde görünür hale geldi?

Binaya kutu koyulduktan sonraki süreç hk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skysea45 -- 14 Temmuz 2021; 2:51:19 >

• İmzaladıktan sonra kaç günde geldiler ?

• FTTB kutu binaya takılıp binaya kadar fiber çekildikten sonra yaklaşık 2 ay bekledim sistemin aktif hale gelmesi için. Arayıp sorduğunuzda "sinyal gönderilip aktiflenmesi bekleniyor" diyordu müşteri hizmetleri. Size FTTH sistem çekilmiş belki süreç daha farklı işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam hayırlısı bakalım. Umarım 2 haftaya bi hareket olur da yıllardır çektiğimiz eziyetten kurtuluruz...

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Hocam ben Aralık ayında e-posta ile talep iletmiştim fakat yanıt alamadım. Ardından Şubat ayının sonları gibi ŞikayetVar da ticket açtım. Sağolsunlar şansıma döndüler ve inceleme için ekip yönlendireceklerini söylediler. Ticket ile gelmeleri arasında 1 2 hafta vardı. Protokol süreci de dahil olursa yaklaşık 3 haftada evrak vs. halledilmişti.

• Skysea45 kullanıcısına yanıt

Kağıdı imzaladıktan sonra ne kadar sürede altyapı kazıpta geldiler belediye izin süresini merak ediyordum.

• eğer bölgede sinyal varsa bina içi dikey imalat yapıldığında hizmete açılır bu işlem genelde imalat ekibinin yoğunluğuna göre 2 hafta ile 3 ay arasında sürüyor fakat bölgede sinyal yoksa bu süre daha da uzuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bizde 3-4 hafta sonra aktif olmuştu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.