Şimdi Ara

BİMEKS 19 temmuz BURSA nilüfer açılış özelll... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gecen haftada van mağazasını açtılar indirimler aynı ürünler aynı biliyormusunuz lg leri Türkiye garantilimi?
  • biraz önce bimeksten geldim. işe yarar birşey göremedim.genel fiyatlar yine yüksek. sadece katologta yer alan ürünlerde biraz indirim yapmışlar. sabah sıra vardı ama öğlen çıkarken sıra felan kalmamıştı.
  • BEN 3D TV BEKLENTİSİ İÇİNDE EVLİLİK ARİFESİNDE BEKLETİ İÇİNDEYDİM AMA 3D TV KİMSE ÖNERMEYİNCE PARA YAZIK DENİLİNCE TAVSİYE BÖLÜMÜNDE LCD Mİ PLASMAMI DEDİM ARKADAŞIM (büyük harfler için özür)

plasm apanasonic çok iyi fiyat dedi kdv dahil 1507 tl ve 6 taksit karasızım
    odam ufak tv çok büyük kalırsa diyorum hep.. neyse param birazda cebimde dursun dahada düşecek ümidindeyim daha 3 ay var daha indirim olur ümidindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

BEN 3D TV BEKLENTİSİ İÇİNDE EVLİLİK ARİFESİNDE BEKLETİ İÇİNDEYDİM AMA 3D TV KİMSE ÖNERMEYİNCE PARA YAZIK DENİLİNCE TAVSİYE BÖLÜMÜNDE LCD Mİ PLASMAMI DEDİM ARKADAŞIM (büyük harfler için özür)

plasm apanasonic çok iyi fiyat dedi kdv dahil 1507 tl ve 6 taksit karasızım
    odam ufak tv çok büyük kalırsa diyorum hep.. neyse param birazda cebimde dursun dahada düşecek ümidindeyim daha 3 ay var daha indirim olur ümidindeyim

Hocam cihaz kaç inç ve en önemlisi full hd mi? 50 ise koşarak alın. Panasonic'in kalitesi tartışılmaz

50 inch panasonic viera sahibiyim.

• arkadaşlar wii kalmış mıdır hala? giden var mı gitmeye değer mi şu anda
  • ben saat 12 de baktım resmen yagmalamıslar allahtan logitech s220 ve mk260 vardı aldım birer tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

ben saat 12 de baktım resmen yagmalamıslar allahtan logitech s220 ve mk260 vardı aldım birer tane

mk260 lardan kaç tane vardı? Akşama kalır mı acaba, gitsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $ -- 19 Temmuz 2011; 16:56:51 >
  • Ne diyeyim önceden bimeks iyi indirimli üreünler satıyordu fakat son dönemde gerek vatanbilgisayar gerekse bimeks indirim adına pek hareketli değil... Bimeksin İzmit mağaza açılışında insanlar açılışa özel indirimler beklemesine karşın hayal kırıklığı içinde kaldılar... Arada yolum düştükçe uğruyorum ne gelen var ne giden var... yakında dükkana kiliti vururlar.
  • Millet oraya gidince ucuz-pahalı ihtiyacı olan şeyleri alıyor galiba. Bazı ürünler hariç fiyatlar normalden pahalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Husay

quote:

ben saat 12 de baktım resmen yagmalamıslar allahtan logitech s220 ve mk260 vardı aldım birer tane

yok hocam 15 ya vardı ya yoktu saat 12 de arkamdanda biri alıyodu 2/3 tane
  • Bi halt yoktu wii yi göremedim, asus laptop uygundu ufak tefek şeyler de hesaplı olanlar da vardı ama öyle açıllış havası yoktu. vatanın dandik indirimlerinde bile daha iyi fırsatlar çıkıyor. saygılar...
  • quote:

quote:

quote:

2 tane kalmıştı aldım birini

• quote:

quote:

quote:

quote:

helal hocam kacta gittin birde memnunmusun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

helal hocam kacta gittin birde memnunmusun

8:30 gibi aldım, bu fiyata göre oldukça iyi kablolardan kurtulmak için idareten aldım denebilir.
    Kasada 25-30 kişilik sıra vardı, gözüme ucuz bişey çarpmamasına rağmen insanlar saldırıyordu

• yinede piyassanın cok altında seyler vardı mesela ben birde s220 speaker aldım oda 33 tl ye bence cok iyi gamepad falan baktım pahalıydı baskada ilgimi ceken lazım olan birsey görmedim bende memnun kalırsam ileride daha kaliteli yeni cıkan bir seti alırım diye aldım gayette iyi ürün 33 tl ye bence cok hosuma gitti
  • arkadaşlar aynı ürünler mediamarkt nilparkta da aynı fiyat logiteck mk260 :32.90tl logitech s220:29.90tl ydi bimeksde aksam 5 gibi çıktım çoğu ürünlerden vardı.hatta everest mouse:2.90tl ydi
  • eminmisin eger öyleyse bir tane daha s220 alayım birde baska klavye mouse olarak indirimli ürün varmı
  • evet eminim mediamarktta s220 29.90tl mk260 da 32.90tl ydi. kendim aldım çünkü ordan eminim.
  • Ben de s220 alayım o zaman. Lazımdı ama unutmuşum.
  • s220 koleksiyonu yapıyosunuz neden bu kadar çok alınıyor anlamadım ...

düzgün bişey alıcam artık orta halli ses çok iyi değil bence kişiye göre değişir..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.