Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: szm428 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.423
Cevap
184
Favori
1.140.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hat sahibinin gitmesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet ücretlendirme periyodu nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

İnternet ücretlendirme periyodu nedir acaba?

paket var ise, paket bitiminde, yenileme olana kadar, 1 kB (4.92 kuruş/MB)

paket yok ise, 1 Mb (50 kuruş/Mb)

düzeltme: paketli durum ücretini yanlış yazmışım, şimdi düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasHoşaf -- 4 Nisan 2016; 13:52:23 >
  • Yeni 4.5G simkart alıp aktivasyonu tamamlanan varmı ? 28 Mart da simkart değiştirdim 4 gün geçti açılmadı müşteri hizmetleri simkart arızalı olabilir dedi yeni simkart la değiştirdim hala açılmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Yeni 4.5G simkart alıp aktivasyonu tamamlanan varmı ? 28 Mart da simkart değiştirdim 4 gün geçti açılmadı müşteri hizmetleri simkart arızalı olabilir dedi yeni simkart la değiştirdim hala açılmadı.

Cuma günü saat 17:00 civarı (1 Nisan) yaptığım başvuru, Pazartesi günü (4 Nisan) saat 15:00 civarında tamamlandı.

Eski sim kartımın tanımlı olduğu hatta, 24 saat içinde geçiş mesajı alacağım söylendi, ancak, mesaj gelmedi.

Ay sonundaki yoğunluktan ve araya hafta sonunun girmesinden dolayı, biraz gecikme olduğunu tahmin ediyorum.

Bimcell online işlemlerde, 4.5 hizmetinin aktif olduğunu görüyorum, ancak, bulunduğum yerde (İstanbul-Selimiye), henüz cihazımda 4G/LTE ibaresi alamadım. Bununla beraber, bağlantı hızı, önceki testlerime göre yaklaşık bir misli artmış görünüyor.

Hız testi sonucu: 17.17 upload/ 2.73 download / 28 ms ping

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasHoşaf -- 4 Nisan 2016; 16:15:57 >

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Evet 4,5 g kullanıyorum şu anda ama hız testi yapmaya çekiniyorum.3 kere denedim 210 mb internetim gitmiş

• Ev bölgesinde (İstanbul-Acıbadem), 4G/LTE ibaresi alıyorum.

Hız testi sonucu: 15.04 upload/ 8.88 download / 18 ms ping
    Bu mesaja eklenen görseller:

• HasHoşaf kullanıcısına yanıt
    Bimcelldeki 4g hız türktelekomun yanından geçmiyor şu an

• Konya Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi Bahçesi , Bimcell (Türk Telekom)

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Bimcelldeki 4g hız türktelekomun yanından geçmiyor şu an

3G döneminde, yukarıda yer verdiğimi testler, 6-7 Mbit civarında hız göstermekteydi. Kendi kullanımıma göre, son derece yeterli olduğunu söyleyebilirim ama, herkesin beklenti ve ihtiyacı farklıdır tabiiki.

Açıkçası ben, hızından daha çok, fiyatıyla ilgiliyim.. 1 Gb lık paketin ucuzlaması ve daha büyük internet paketleri sunmaları, bir ihtiyaç oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasHoşaf -- 5 Nisan 2016; 15:34:51 >
  • Arkadaşlar bildiğim kadarıyla aveadan Bimcell e geçtiğimizde telsiz kullanım ücreti kesiliyor. Aveadan, önce vodafona geçip sonra Bimcell e geçersek telsiz kullanım ücreti kesilir mi acaba?

• ramazoz R kullanıcısına yanıt
    sene sonuna kadar ücret kesilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

• şuanda faturasız hat fiyatları ne durumda bimcell

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir ayda Kırıkkalede iki farklı Bim mağazasından iki defa Bim e geçmek için form doldurduk ikisinde de bim görevlileri tarafından hatalı işlem yapılmasından kaynaklı olarak bime geçiş sağlanamadı. Telefonla ulaştığım operatör tekrar başka bir bim mağazasından tekrar deneyin diyor.
    İşimiz gücümüz kalmadı hangi mağazadaki hangi görevli bu işi beceriyor diye mağaza mağaza gezip form doldurup her seferinde 6-7 gün bekleyip tekrar aynı maceraları yaşayacağız. Fiyat iki kat olsa da bazı insanlar niçin Türkcell e devam ediyor şimdi anladım.
  • LostAssassin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben başvuru için gittim formları görevli kendi doldurdu bana dokundurtmadı.hata oluyor geri dönüyor dedi.sıkıntı olmadı mesaj geldi geçiş tarihi için bekliyorum bende

• Her iki seferde bende de kendileri doldurdu hatta ikincide görevliye ilk seferde olmadı bu ikinci denememiz dediğimde benim yanımda bilgisayara girip faks çekti evrakları ama yine olmadı. Hatta geri dönüş bile yapmadılar. Uzun süre bekledikten sonra kendi çabamla bir operatöre bağlanıp sonucu öğrendim.
  • LostAssassin kullanıcısına yanıt
    sizin gibi şikayet eden çok hocam forumda.nasıl hata oluyor anlamak mümkün değil.kimlik fotokopisi çektirdim biraz koyu olmuş görevli bu sorun çıkarabilir dedi biraz daha açık çekmemi istedi.başka fotokopiciye gittim bana bim den mi geliyorsun dedi.gerçekten enteresan.size tavsiyem başvurunun ertesi günü hemen arayın belgeler geldimi hata varmı diye sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

sizin gibi şikayet eden çok hocam forumda.nasıl hata oluyor anlamak mümkün değil.kimlik fotokopisi çektirdim biraz koyu olmuş görevli bu sorun çıkarabilir dedi biraz daha açık çekmemi istedi.başka fotokopiciye gittim bana bim den mi geliyorsun dedi.gerçekten enteresan.size tavsiyem başvurunun ertesi günü hemen arayın belgeler geldimi hata varmı diye sorun

numara taşımak için fotokopi mi istiyorlar hocam yoksa sizinki yeni hat içinmi ?
  • çetinov kullanıcısına yanıt
    Hat taşıma için fotokopi istiyorlar

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.