Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.423
Cevap
184
Favori
1.140.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kac gunde geçiş islemi biter arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cheem kullanıcısına yanıt
    turkcell ve vodafonedan geçtiysen 6 günde aveadan geçiş yaptıysan gün içerisinde geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Ben vodafonedan geçiş yaptım faturasızdayım herhangi bir tarife değilim şu an için dün telefona format attım attıktan sonra telefonun üstüne 3,5G diye bir işaret geldi daha önce bu internet ten ağzım yanmıştı zaten mobil veri falan kapalı ücret keser mi bu benden?
  • Bimcell uçar
  • Neresi bu yaaa

• doastanoasis D kullanıcısına yanıt
    Format'tan sonra mobil veri açılmış olabilir. Ancak zaten faturasızsa tl'ler azalmıştır. Yani ücret kesildiyse kesilmiştir şimdiye.
  • konuşma ve sms ikili paketi olsa daha fazla iyi olmaz mı:D
  • 5 tl yükleme online işlemlerden kalkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

5 tl yükleme online işlemlerden kalkmış

vay be kötü olmuş adamlara battı. Napalım 10 lira yüklesem bana 2 ay yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçelim mi beyler ?
  • Aran kazan mevcutmu bimcell de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheem -- 7 Mayıs 2014; 0:29:25 >
    değil hocam.
  • Cuma günü bende bimcelle geçiş formu doldurdum bu sabah hattım açıldı,ancak bimcell müş.hizm. ile görüşememe rağmen halen beni arayanlar operatöre kayıtlı numara bulunmamaktadır diye uyarı almaktalar.Sim kartı çıkar-tak yada farklı telefon kullanın dediler sorun aynı.Aramayı sorunsuz yapabiliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.paradox

Cuma günü bende bimcelle geçiş formu doldurdum bu sabah hattım açıldı,ancak bimcell müş.hizm. ile görüşememe rağmen halen beni arayanlar operatöre kayıtlı numara bulunmamaktadır diye uyarı almaktalar.Sim kartı çıkar-tak yada farklı telefon kullanın dediler sorun aynı.Aramayı sorunsuz yapabiliyorum..

bu sorunu yaşayan birkaç arkadaş olmuştu sanırım bildiğim kadarıyla hat ilk açıldığında kısa bir görüşme yapılması önerilmişti...en iyisi bim mağazasına gidip görevliden aktivasyon merkezini aramasını isteyin numaranızı verip kontrol etsinler
    avea kodlarını deneyin yerse.. ama sanmam gerekte yok sudan ucuz zaten bimcell :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Cuma günü bende bimcelle geçiş formu doldurdum bu sabah hattım açıldı,ancak bimcell müş.hizm. ile görüşememe rağmen halen beni arayanlar operatöre kayıtlı numara bulunmamaktadır diye uyarı almaktalar.Sim kartı çıkar-tak yada farklı telefon kullanın dediler sorun aynı.Aramayı sorunsuz yapabiliyorum..

bu sorunu yaşayan birkaç arkadaş olmuştu sanırım bildiğim kadarıyla hat ilk açıldığında kısa bir görüşme yapılması önerilmişti...en iyisi bim mağazasına gidip görevliden aktivasyon merkezini aramasını isteyin numaranızı verip kontrol etsinler

doğru bilgi hattı aktif et birini ara yada sms at o bir tl yi bitir numara öyle aktif oluyor...

• Teşekkürler arkadaşlar sorun düzeldi,artık bimcelliyiz.
  • quote:

Teşekkürler arkadaşlar sorun düzeldi,artık bimcelliyiz.

iyi hadi hayırlı olsun
  • 5TL Yüklemeyi kaldırmışlar iyi sövdüm
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.