Şimdi Ara

Bimcell - 300DK + 1GB - 19TL --- 500 KD + 2GB - 25 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
4.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben Turkcell'den Bimcell'e 5-6 ay kadar evvel geçtim, çok memnunum. 6 saniyesi 1 kuruş olması çok tasarruflu.. 500 mb internette bir ay yetiyor..Turkcell'e nazaran bayağı hesaplı oldu..

ben daha yenı 1 akıllı telefon aldım ve içinde internetım şu an yok yanı daha telefondan hiç internet kullanmadım. kullanan arkadaslar bana en az 2-3 gb yetecegını söyluyorlar. siz 500 mb 1 ay yetıyor demişsiniz. çok çok az internete gırıyorsunuz o zaman. doğrumuyum

3G interneti sadece whatShap ve maç sonuçları için kullanıyorum.. Evde wifi kullanıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Hemen hemen ilk piyasaya çıktığı dönemden beri Bimcell kullanıyorum. Önceleri 250dk+5000 sms+500mb 19 tl paketini kullanıyordum. Şu an ise ikili 300 paketini kullanıyorum. Bana gayet avantajlı geliyor. Dakikalar bitince ise dakikası 10 kuruştan konuşmaya devam ediyorum, mesajlarda her durumda 10 kuruş. Üstelik pakete para ödemek istemeyince 5 tl bile yükleyebiliyorsun. İnternetten veya bütün Bim şubelerinden. Numaranızı taşımak isterseniz kimlik fotokopinizi çektirip götürüyorsunuz Bim şubesine, formu doldurup veriyorlar sim kartınızı 6 gün içinde Bimcell'desiniz.

İnternet'ten 5 TL yüklenebildiğine emin misin? Ben denediğimde alt limit 10 TL idi ve o da çalışmadı zaten. 3D ödeme sisteminin göndermesi gereken SMS bir türlü gelmedi. Farklı web tarayıcılardan 3-4 kez denedim, sonuç alamadım.

Mesaji yazdigim gecen yil bugun internettende subelerdende yuklenebiliyordu. Ama artik en az 10 tl yuklemek gerekiyor

Sen tecrübelisin. O 10 TL'yi diyelim ki bitirmedim. Kaç gün sonra tekrar kontör yüklemeye mecbur edecekler beni. (Ben yeni geçtim de.) 180 gün mü

Aylik olarak yukleme yaptigim icin hic hesaplamadim. Hatta 9333 u arayinca ne kadar lira kaldigini soylerkende liralari ne zamana kadar kullanacagini belirtiyor

9333'ü arayınca ne kadar lira kaldığını söylüyor ama tarih vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Turkcell de 500 dk 1000 SMS 2 GB net 25 TL iken pek cazibesi yok ancak mevcut turkcell liler değerlendirebilir

Yaş sınırı var bunda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    YILDIZ 500
    Kimler yararlanabilir?
    Paketi son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz alabilir. Yararlanmak isteyen müşterilerimizin son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olmaları ve Bizbize Canımın 3'ü, Birfiyat, Bizbize Kamu, Çiftçi, Genç Plus veya Standart tarife harici bir ön ödemeli bireysel tarifede olmaları gereklidir.

Yukarıdaki abonelere ek olarak
    Kampanyadan numara taşıma ya da yeni hat alma işlemlerini İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Eskişehir, Adana, Ankara, Antalya ve Denizli illerinde gerçekleştirmiş; Genç Tarife ya da 25 yaşın altında olup bireysel ön ödemeli birfiyat tarifesi ve standart tarife hariç diğer ön ödemeli tarifelerde olan aboneler de yararlanabilirler.

YILDIZ EK GENÇ
    Kimler yararlanabilir?
    Yıldız Ek Genç paketinden, son 90 gün içerisinde numara taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelen ve son 10 gün içerisinde Yıldız 500, Aylık Nar Paketleri, Her Yöne 500 dakika ve Ben Yaptım 400 paketlerini almış, birfiyat veya standart tarife haricindeki ön ödemeli tarifelerde olan aboneler yararlanabilmektedir.
    Yıldız Ek Genç Paketinden ayrıca, son 90 gün içerisinde numara taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelmiş veya numara taşıma ya da yeni hat alma işlemlerini İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Eskişehir, Ankara, Adana, Antalya, Denizli illerinde gerçekleştirmiş Turkcell Bireysel Hazır kart kullanıcısı; Genç Tarife, Genç Plus Tarife ya da 25 yaşın altında olup diğer ön ödemeli tarifelerde olan aboneler de yararlanabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

hayatımda gördüğüm en dandik fiyat/tarifelere sahip operatör yancısı bimcell . 19 liralık tarifeye 20 lira yükleyemiyorsun zira yüklediğin anda telsiz kullanım ücreti adı altında hemen hattından 1,49 TL çekiliyor . tamam lanet olsun diyorsun gidiyorsun lira yüklemeye 5 lira yükleyemezsin en az 10 tl yükleyeceksin . ya sabır diyorsun dönüyorsun eve . hemen kendi avea hatlı telefonunu cebinden çıkarıp lira transfer edeyim bari diyorsun ama oda neeee ?!?!?!?!?!

aveadan bimceel e lira transferi yok . hatta bimcellden bimcell e bile lira transferi yok . müşteri hizmetlerini arıyorsun kendilerinin dünyadan haberi yok ?!?!? pocell uğurcell pttcell bimcell vs... bütün yancıları bağlamışlar tek müşteri temsilcisine , hepsinin beyninin pekmezi akmış monitöre , laf anlatana kadar telefon bir yerde bimcell kart biryerde ...

velhasıl , avea candır , pttcell heyecandır , ama bimcell intihardır .

bende birkac aydir aveadayim trckcll den gectim 17 tlye 1gb 500dk 1000 sms telsiz kimaramis flan hepsine yetiyor su an icin en kral tarife

• bi kaç gün önce 14lük tarifeye geçtim pttcellin. interneti çok berbat. ne whatsapptan mesaj geliyor ne de gönderebiliyorum. pişman oldum. geçmeyi düşünmeyin
  • 500 dk 1000 sms 1gb net vodafone da 18 tl iken neresi sıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasinturkday

internet hızı 250 mb'tan sonra düşüyor yarı yarıya.

yarı yarıya degıl 128 kbps a duşuyor,
    şuanda sınırsız hızı dusmeyen bır net yok dıye bılıyorum var mı ?

Ptt cell den daha mi hizli 128 kbps ?

nedemek ıstedıgını anlamadım fakat turkcell ve vodafone da 96 kbps a dusuyor, bunda 128..

ptt de artık 96ya düşürdü.. Milleti yanlış yonlendırmeyelım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

quote:

quote:

quote:

quote:

nedemek ıstedıgını anlamadım fakat turkcell ve vodafone da 96 kbps a dusuyor, bunda 128..

Mesajimi guncellemek icin yazdin sanirim yoksa bnm yazdigim zamanda 128 di

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

quote:

quote:

quote:

quote:

Mesajimi guncellemek icin yazdin sanirim yoksa bnm yazdigim zamanda 128 di

+1 hortlatan varken, yanlış anlaşılma olmasın diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 128 kbps li iken almıştım paketi , 250 mb 40 mbps ile iniyor çabucak bitiyor malesef , alıştım 128 kbps ye iş görüyor yinede.
  • Arkadaşlar merhaba, sadece hastane, internet alışveriş siteleri,bankalar vs. verdiğim ve kullanmadığım bir Turkcel faturasız hattım var. sürekli gelen smslerden ve aramalardan kurtulmak için bu 2.hattı kullanıyorum ama hat kapanmasın diye 6 ayda bir de 20 TL minimum yükleme yapmak fazla oluyor. PTTcell'e mesaj attım konuyla ilgili ama Bimcell'in böyle bir iletişimi yok. Normal faturalı hattım avea.. Yeni bir başlık açmadan burada sorayım dedim konuyu açan arkadaş kusura bakmasın, konuyla ilgili olarak bilgisi olan arkadaşlar varsa memnun olurum..

1-Faturasız hattımın Numarasını taşımak için herhangi bir ücret ödüyor muyum?
    2-Hattımda yüklü olan TL'ler taşıma sonrası geçerliliğini koruyor mu yoksa siliniyor mu?
    3-Minimum yükleme tutarı ne kadar? Sanırım 10 TL yukarıdaki mesajlardan anladığım kadarıyla..

Teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.