Şimdi Ara

BİM, Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
5
Favori
18.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürün bilgileri hatalı. microsd desteği cin versiyonunda var sadece. bu satılacak olan international olan yani hafıza kartı girişi yok.

• Xiaomi powerbank da satsalar keşke.

• Eeltorm E kullanıcısına yanıt
    geçen ay olması lazım sattılar
  • Çin'de satış fiyatı 199 yuan (120TL). Bu fiyata gelmesi güzel. Tasarım ödülü almış.
    Ancak bunun yeni versiyonu mu desem, daha uygunu da var Çin pazarında, mi bluetooth 2 diye geçiyor ve ne hikmetse daha ucuz.

• Bim e ugradim urun gelmis ama urun kodu farkli; MDZ-26 DB

http://hizliresim.com/JQM25J?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

http://hizliresim.com/Oo5MW4?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Renk de tek renk galiba, uzerinde hangi renk oldugu yazmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ürün bilgileri hatalı. microsd desteği cin versiyonunda var sadece. bu satılacak olan international olan yani hafıza kartı girişi yok.

Micro sd yi kim kullanacak ki? Bluethooth varken.

• mükemmel

• Bim gıda sektürünü bırakıp elektronik işine girer TEKNOBİM ;)

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    26-DB ise ikinci nesil uluslararası versiyondur, hafıza kartı girişsiz olan.
  • Zaten 150liraya bulunuyor 250lira piyasa fiyatı falan değil. Bim reklam mı veriyor dh ye anlamadım ki.

• Bu başlık, sıcak fırsatlarda en az 5 kere açıldı, yoksa Bim sponsor mu DH de? Çöp satsa haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MDZ-26-DA olan gold modelinden almıştım. Micro SD girişi var, sesi gayet yüksek tok ve kaliteli. Basslar güzel, şarjı iyi gidiyor. 7-8 saat kadar.

Hafıza kartından müzik dinlemek için almıştım ama karttan müzik değiştirmek zor, 3sn basılı tutmak gerekiyor.

• O kadar söyledim ekran kartı satsa iyi para kaldırır. Kesin yok satar :)

• işe yarar bişeymi bu
  • denozi1 D kullanıcısına yanıt
    Duruyor hocam alacaksanız özelden iletişime geçiniz
  • Telefondan radyoyu acsam bu aletten sesi disari alabilirim değilmi bu ise yarar mi? Başka hangi amaçla kullaniyorsunuz?

• drmelihx D kullanıcısına yanıt
    radyo modunda kullanılmaz...kulakılık takmadan radyo açılamadığı için...bu hoparlör telefon sesini dışarı veren müzik dinleme ,video sesi gibi durumlarda bluetoth la baglanıp sesi hoparlorden alıyorsun bu kadar basit
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Hocam dağ bayır gezen biri için önemli. İnternetin çekmediği noktalarda kart üzerinden dinlenebilir. Eğer SD kart desteği yoksa almaktan vaz geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Hocam dağ bayır gezen biri için önemli. İnternetin çekmediği noktalarda kart üzerinden dinlenebilir. Eğer SD kart desteği yoksa almaktan vaz geçtim.

sd kart destegı nedır arkadas kacıncı yuzyılda yasıyorsun. Adı ustunde Bluetooth hoparlor almazsan daha ıyı ısıne yarayan bırısı alsın bosa gıtmemıs olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

sd kart destegı nedır arkadas kacıncı yuzyılda yasıyorsun. Adı ustunde Bluetooth hoparlor almazsan daha ıyı ısıne yarayan bırısı alsın bosa gıtmemıs olur.

Telefonun şarjı bitince napıcan hoparlörle aşk mı yaşayacaksın. İnternetin telefonun olmadığı yerde içine yüzlerce şarkı atabiliyorsun daha ne olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.