Şimdi Ara

Bilkent ertelenmiyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilkent 2 ekime bi türlü ertelenmedi , öğrenci işlerine mail attım bizde bir değişiklik yok diyolar ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz bunu dedik çoktan 13 Eylül de yurtlara vardığında karar gelecek Bilkent in usulü bu YÖK yargıyı dağıtana kadar kendini bir şey sanmaca

Edit: YÖK kapatma kararını kesinleştirene kadar deprem haftası ders işlendi Perşembe veya Cuma günü dersler durdu sonra hibrit diyip komple online a geçmeleri ve bizi yurtlara getirip sonra online olunca geri dönmemiz yaşanmış olaylar
  • Biz bunu dedik çoktan 13 Eylül de yurtlara vardığında karar gelecek Bilkent in usulü bu YÖK yargıyı dağıtana kadar kendini bir şey sanmaca

Edit: YÖK kapatma kararını kesinleştirene kadar deprem haftası ders işlendi Perşembe veya Cuma günü dersler durdu sonra hibrit diyip komple online a geçmeleri ve bizi yurtlara getirip sonra online olunca geri dönmemiz yaşanmış olaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-798C79D8E -- 2 Eylül 2023; 22:57:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben yolda öğrenmiştim ya online olduğumuzu , metrodan inip eve geri dönmüştüm

• bence her zamanki gibi son dakika ertelerler sanırım ankarada sadece tobb ve bilkent kalmış tarihi değiştirmeyen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sabancıdan da açıklama yok hala

• Boun de 25 eylül diyor hala

• randyrhoads7 R kullanıcısına yanıt
    İngilizce sınavları ne zaman hocam

• Atlama sınavı 12 eylül seviye belirleme 25 i hocam

Sabancı ile bizim 4 Eylül de o yüzden sınavı aradan çıkartıp sonra kararı açıklama ihtimalleri var bence de Boun konusunda fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-798C79D8E -- 3 Eylül 2023; 23:23:40 >
  • Hocam bizim 25 eylül haftasını full oryantasyon yapacaklar büyük ihtimalle ardından dersler 2 ekimde başlayacak diye düşünüyorum

• Bence 12 eylülde ertelenir Bilkent , bende o sırada yolda olurum çünkü o güne biletim var , 13 eylül günüde biletimi alır dönerim

• ScrewThisLife S kullanıcısına yanıt
    bence de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Zaten bugün hazırlık sınavı vardı ayriyeten eğer geçemezsek bir daha mı seviye sınavına giricez

• VBT25 V kullanıcısına yanıt

Ben yeni girişliler için konuşuyorum hocam bizim sınav 12 sinde

• Sabancı nın akademik takvimi kontrol ediyordum orası da 2 Ekim olmuş bakalım bizimkilerin inadı ne zaman bitecek

• Ben her ihtimale karşı 12 Eylül biletimi aldım. Umarım yolda öğrenmem  

• 19 eylül’den 2 ekim olmuş sabancı evet. 16 ve 23 eylülde konser biletlerim var odeon’da. Okul mağdur etmeden bırakmayacaktır heyecanla bekliyoruz.

• JusteMilieu kullanıcısına yanıt
    Mağdur bırakmazlarsa şaşarım da içimde bir umut var PAE nin bitmesini bekliyorlar diye

• Duyduğuma göre Atılım kesin açacakmış sanırım 18 Eylülde. Atılımlı arkadaşlar doğrulayabilir mi ?

• 12 eylülde gidicem kesin o gün ertelenir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.