Şimdi Ara

bilisimist hosting nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar web sitelerimi barındırmak için hosting firması aramaktayım bilisimist hosting nasıldır kullanan arkadaşların önerileri beklenmektedir

• quote:

Orijinalden alıntı: sunucum

Merhaba arkadaşlar web sitelerimi barındırmak için hosting firması aramaktayım bilisimist hosting nasıldır kullanan arkadaşların önerileri beklenmektedir

Dostum bunlara güvenme derim çünkü standartların altından satıyor ayrıca wordpress tabanlıyla satış yapıyor basit işçilik basit firma istersen daha kaliteli bir firma söyleyebilirim turhost en iyisi

edit: yer saglayıcı belgesi yok bu firmalarda yarın öbür gün kapatır gider para çöp olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dblackerr -- 24 Şubat 2015; 16:29:51 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar web sitelerimi barındırmak için hosting firması aramaktayım bilisimist hosting nasıldır kullanan arkadaşların önerileri beklenmektedir

Merhabalar;

Öncelikle, bahsettiğiniz firma ile ilgili herhangi bir bilgimiz bulunmamaktadır, araştırma yapmanızı önermekteyiz,

Diğer taraftan, web sitelerinizi barındırabilmeniz için bireysel hosting hizmetlerimize veya bayi hosting hizmetlerimize gözatabilirsiniz. Fikir edinmek adına önermekteyiz,

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster95

quote:

Dostum bunlara güvenme derim çünkü standartların altından satıyor ayrıca wordpress tabanlıyla satış yapıyor basit işçilik basit firma istersen daha kaliteli bir firma söyleyebilirim turhost en iyisi

edit: yer saglayıcı belgesi yok bu firmalarda yarın öbür gün kapatır gider para çöp olur

Arkadaşlar öncelikle çok teşekkürler

Turhost yorumları pek olumlu değil

Şuan natro dan hizmet alıyorum yalnız memnun değilim hizmet kalitesi düşük olacaksa ucuz bir host alma taraftarıyım en azından az ödediğim için beklentim az olur
    Radore baktım tok satıcı gibi geldiler boşa para ödemek istemiyorum

radore yorumlarınız bekleniyor site taşıma konusunda yardımcı olmuyor

turhost yorumlarınız bekleniyor aranızda hizmet alanlar varsa bilgi verilse çok iyi olur

teşekkürler

• sanırım dh da turhost kullanan kimse yok yapacak bir şey yok radore tek adres görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster95

quote:

Merhaba,

Degerli yorumunuz icin tesekkur ederiz . tarafimizdan bir hizmet almadan boyle yorum yapmis olamazsiniz . tarafimizdan almis oldugunuz hizmetin alan adini belirtirseniz yardimci olmak isteriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilişimist çok kalitesiz arkadaşlar bir haftadır bir bayi reseller hesabı açamadılar bu işlem çok basit bir işlem biliyorsunuz ama bunlar yapamadılar yoğun deseler tamam ama bilgileride çok zayıf bence çünkü daha taşıma işlemine bile başlayamadılar

1 gr aklı olan bunlardan uzak durur, çok kalitesiz ucuz işçilik 20-30 tl fazla verin kafanız rahat olsun
  • Merhaba,

Hosting reseller domain ve vps hizmetlerimizde odeme sonrasi aninda aktiflik saglanmaktadir. Sorununuz tasimayla ilgili olabilir bu islemde 5 web sitesi icin gun icinde gerceklesmektedir. Eger web siteleriniz bu rakamdan fazlaysa musteri memnuniyeti adina islem sirasina alinir ve uygun bir surecte tamamlanir . bilisimist olarak sorumlulugumuz aninda kurulum saglamak ve 5 web sitesini tasimaktir.

• Bilisimistte 3 adet hostum var hizmetleri cok iyi ve ucuz yerleride istanbul haznedarda

• quote:

Orijinalden alıntı: denizuslu

Bilisimistte 3 adet hostum var hizmetleri cok iyi ve ucuz yerleride istanbul haznedarda

saol hocam çok teşekkür hizmet alma listeme ekledim
  • sunucum S kullanıcısına yanıt
    Biseydegil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.