Şimdi Ara

Bilişim Hukuku - İnternetten Hakaret (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fthkn

quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

hava diye birşeyde yok en azından somut değil ama sen kullanıyorsun. hemde fuzuli. gerçi sen tam verimli kıllanmıyorsun karışımın biraz eksik.

Adam havaya somut değil dedi.

anlatmak istediğimi doğal olarak alamamışsın. dedikleri gibi eğitim cahilliği biraz almış ama eşeklik baki kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu siteyi idare eden adamların düşünce özgürlüğünden ve hakaret kavramından hiç anlamadıklarını her zaman söylüyorum. Dini eleştiren her türlü yazıyı siliyorlar. Biraz duruşunuz olsun tribünlere oynamayın lan.

şimdi sen düşünce ifade özgürlüğü zırvalarından bahsediyordun ya. bende senin adi bir yaratık olduğunu düşünüyorum ve ifade ediyorum. bunun bir cezası olmaması lazım sana göre.atar gider yaptığın foruma şikayet edecekmisin şimdi.

• Şimdi hocam birisi bana dh de PM den kufur etti bunu nasıl ve nereye şikayet edebilirim. Amacim para kazanmak değil sadece polislerle ugrassin yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

quote:

Bu siteyi idare eden adamların düşünce özgürlüğünden ve hakaret kavramından hiç anlamadıklarını her zaman söylüyorum. Dini eleştiren her türlü yazıyı siliyorlar. Biraz duruşunuz olsun tribünlere oynamayın lan.

şimdi sen düşünce ifade özgürlüğü zırvalarından bahsediyordun ya. bende senin adi bir yaratık olduğunu düşünüyorum ve ifade ediyorum. bunun bir cezası olmaması lazım sana göre.atar gider yaptığın foruma şikayet edecekmisin şimdi.

Ne atarı lan. Bana yaratık diyebilirsin bu senin sorunun. Bu hür hakaret değil zaten. Benim sana beyinsiz dememin bir hakaret olmaması gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

Şimdi hocam birisi bana dh de PM den kufur etti bunu nasıl ve nereye şikayet edebilirim. Amacim para kazanmak değil sadece polislerle ugrassin yeter

Seni tehdit ettiyse ya da gerçekten hakaret içerikliyse şikayet et. Ama çocukça ananı bilmem ne yaparım diyorsa sadece gül geç cevap bile verme yoksa bu saçmalıkları ile adam olduklarını sanıyorlar. Söylediklerinin değerli olduğunu sanmaya başlıyorlar ve bu tür küfürlerde ısrar ediyorlar. Çoğusunun bir beyni olduğundan bile kuşkuluyum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.