Şimdi Ara

BİLİGİSAYARIMI DEĞİŞTİRECEĞİM YARDIM!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam ben PC mi yenileyeceğim 8 sene önce almıştım artık biraz değişime ihtiyacı var yeni çıkan oyunları kaldırması call of duty black ops serisini gta 4-5 i kaldırması yeterli çıkardığım bir set var

Ekran Kartı:
    http://www.hepsiburada.com/gigabyte-nvidia-geforce-gt420-2gb-128bit-ddr3-dx11-pci-e-2-0-ekran-karti-gv-n420-2gi-p-BD303235
    VEYA
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gt730-ddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti.html?OM.zn=category_top_sellers-21&OM.zpc=GT730-2GD3
    DÜŞÜNÜYORUM
    RAM:
    http://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-fury-black-8gb-1600mhz-ddr3-ram-hx316c10fb-8-p-BD304832

!!!!!!!!!!!!!!!!Ama anakartıda değiştirmek zorundayım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.hepsiburada.com/msi-h61m-p20-g3-intel-h61-ddr3-1333mhz-lga1155-matx-anakart-sharkoon-shark-blades-sari-fan-hediye-p-BD301198

Evet ne düşünüyorsunuz sizce dediğim performansı sağlayabilir miyim çok da pahalı bişey de istemiyorum sizce yeter mi öneriniz olursa kesinlikle dikkate alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege1815 -- 13 Eylül 2015; 13:02:05 >

• ege1815 E kullanıcısına yanıt
    Biraz zor gibi ama. Kaldırır bence.
  • Açmasına açar ama hangi çözünürlükte hangi ayarlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak istediğin anakart en fazla 1333mhz destekliyor 1600mhz almana gerek yok ramleri. Ayrıca GT20 ile GT730 u önermem. Ek olarak işlemcinide söylermisin ?
  • Bir de bitceniz ne kadar acaba ???
  • Arkadaslar oncelikle yardimci olduğunuz için çok teşekkür ederim gold bilgisayara gidip şöyle bir tavsiye aldim
    işlemci amd fx-4300 x4 3.8/4ghz 8mb am3+

Ram 8gb kingston ddr3

Ekran karti asus gtx 750 1gb

ana kart amd 760g ddr3

Kasam ise firsby 400w

hard diskim edki pcmin hard diski o yuzden almadim ve bunlarin hepsi 1271 tl tuttu sizce bu iyimi yoksa aramaya devammi etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ege1815

Arkadaslar oncelikle yardimci olduğunuz için çok teşekkür ederim gold bilgisayara gidip şöyle bir tavsiye aldim
    işlemci amd fx-4300 x4 3.8/4ghz 8mb am3+

Ram 8gb kingston ddr3

Ekran karti asus gtx 750 1gb

ana kart amd 760g ddr3

Kasam ise firsby 400w

hard diskim edki pcmin hard diski o yuzden almadim ve bunlarin hepsi 1271 tl tuttu sizce bu iyimi yoksa aramaya devammi etmeliyim

Dediğin Ayarlarda Gta V açıyor fakat takılmalarla açıyor ben sana 770 ti öneririm :) gta 5 oynarken 750 de ısınmalar olur ve ısındıkca takılmalar yapar Gtx 770 ti almanı öneririm :)
  • Hocam doğru diyorsunda butcem biraz kısıtlı ben öğrenciyim bütcemi karşılayabilicek en iyi toplama bu herhalde

• quote:

Hocam doğru diyorsunda butcem biraz kısıtlı ben öğrenciyim bütcemi karşılayabilicek en iyi toplama bu herhalde

Ne kadar bütçe var hocam ??
  • Ekran kartı İşlemci ve remi yüksek tut gta 5 için grafik ve işlemcinin gücüyle çalışan oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6Clas -- 14 Eylül 2015; 16:06:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam butcem 1000 tl ama duruma gore 1200 olabilir

• quote:

Hocam butcem 1000 tl ama duruma gore 1200 olabilir

bu butce ıle bence sıfır sısteme gırme forumun ıkıncı el kısmından bu butce ıle daha ust bır konfigrasyon alabılırsın
  • Yaa şöyle yapsak arkadaşlar çok güncel dedim ben ilk yazımda ama çok pahalıymış oyun bilgisayarı yapmak onun için ben chivalryi veya cs go yu ultra veya high da nasıl Bi kasa yapabilirim 1000tl lik güzel bir sey

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.