Şimdi Ara

BİLGİSAYARIMI YENİLEMEK İÇİN TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Ben yaklaşık 5 yıldır aynı bilgisayarı kullanıyorum. Bazı ufak eklemeler yaptım. (soğutucu, ram, ssd gibi) Ancak şu an istediğim verimi alamıyorum. Bilgisayarı %90 işim için kullanıyorum ve işim gereği 2D animasyon videolar üretiyorum. Animasyonlar için de After Effects, Premiere, Photoshop ve Illustrator programlarını kullanıyorum. Özellikle After Effects'de grafik tabanlı çalışmaları ve yüksek çözünürlüklü videoları işlerken bilgisayarda yavaşlamalar olmaya başladı. Bir de farklı bir program çalışıyorsa iyice yavaşlıyor hatta bazen After Effects hata verip çat diye kapanıyor. Bu durum beni çıldırtmaya başladı. Lafı uzattım :) Sorum şu. Wacom tabletimi 1600 TL'ye sattım. Elime geçen bu parayı 2000'e falan tamamlayıp bilgisayarım için harcamak istiyorum. Altta şu an kullandığım donanımı yazdım. Sizden ricam bu parayı hangi parçayı ya da parçaları değiştirmek/eklemek için kullanmalıyım?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

İşlemci - AMD FX 8320 8 çekirdek
    Ana Kart - Gigabyte 970A-D3
    Ekran Kartı - Nvidia Quadro K2000
    Ram - 1x8 gb Corsair DDR3 1600 Mhz ram ve 2x4 gb SK HYNIX DDR3-1600Mhz ECC Ram (toplam 16 gb ram)
    Güç Kaynağı - Everest Eps-5500 500w 12cm Fan
    Soğutucu - Cooler Master Hyper 612 Ver2
    SSD - SanDisk Ultra II 240GB 550MB-500MB/s Sata 3 SSD
    HDD - WD Blue WD10EZEX 1TB Sata3 7200rpm 64 MB Hard Disk
    Kasa - Rampage Temper Pro Siyah 120*3 RGB Ön 120*1 Arka Fan

Sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakantigli -- 25 Ekim 2018; 1:22:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.