Şimdi Ara

Bilgisayarımda bi sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bikaç aydır bilgisayarım tekli koltuğun altına kaldırılmıştı 3 ay filan boyunca hiç kullanmadım bugün çıkartıp direk içini açıp temizledim anakartin üstündeki fani çıkarttım içini temizledim ve baya bi toz vardı altında onu aldım sonra bilgisayarı kurdum bikaç saat oynadıktan sonra birden önce ekran söndü ama hala işlem yaptığımın sesini duyuyodum sonra aniden kapandı ve açılırken ki bip sesi sürekli biplemeye başladı açılmadı kapattım yeniden açmayı deneyince zor da olsa açıldı ama 15 20 dakika sonra yeniden aynı şey oldu daha önce hiç böyle bişeyle karşılaşmamistim ve bilgisayardan yanık kokusu geliyodu galiba fazla isiniyosa neden bundan önce hiç böyle bişey olmamıştı sizce sorun nedir? Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran kartının çok ısındığını görüyorum içini 2 3 defa temizledim 2 gün içinde fan hızını arttırdım ama artmadı hala %20 ile çalışıyo sanırsam o değer yüklenme artınca yükselicek ama hiç bişey yokken bile gpu ısısı 65 70 arası core lar da aynı dereceler yardımcı olabilicek biri var mı
  • up :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.