Şimdi Ara

BİLGİSAYARIMA VİRÜS BULAŞTI. NO_MORE_RANSOM. LÜTFEN YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİLGİSAYARIMA ZANNEDİYORUM ŞİFRELEME VİRÜSÜ BULAŞTI. TÜM DOSYALAR "NO_MORE_RANSOM" UZANTISINA DÖNÜŞTÜ. HİÇBİRİSİNİ AÇAMIYORUM. BELGELER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR. LÜTFEN YARDIM EDİN. İŞLETİM SİSTEMİNE FORMAT ATTIM ANCAK D SÜRÜCÜSÜNDEKİ YEDEKLERİM BU HALDE. LÜTFEN YARDIM EDİN.

• Sistem geri yükleme yapın. Eğer böyle bir şansınız yoksa internetten araştırıp dosyaları çözmenin yöntemi var mı bakın. Aksi halde geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Sistem geri yükleme dosyalara etki etmiyor. Sistemi sıfırladım zaten ama problem dosyalar. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Unfortunately, there is no known method to decrypt files encrypted by Rapid Ransomware without paying the ransom and obtaining the private RSA keys from the criminals. The encryption process generates an RSA-1024 pair per run and encrypts the private key with a hard-coded RSA-2048 public key...see here.

There is an ongoing discussion in this topic where victims can post comments, ask questions and seek further assistance. Other victims have been directed there to share information, experiences and suggestions.

https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/683137/ransomware-infection-and-files-are-encrypted/?p=4571510

Şifre çözücüsü yok bu zararlının.
    Bazı araçlarla kurtarma girişimlerini deneyebilirsiniz.
    http://www.forensicswiki.org/index.php?title=Tools:Data_Recovery

veya belgelerinizi,ileride bir şifre çözücü oluşturulana kadar bekletebilirsiniz.

• Malware Removal kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sağ olun
  • sessizada S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,geçmiş olsun.

Yazılımları orjinal sitelerinden indirin. Crack'li yazılım kullanmayın. İndirdiğiniz her yazılımı muhakkak güvenlik taramasından geçirin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.