Şimdi Ara

bilgisayarım ve winamp geç açılıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lütfen yardım edin, bir haftadır sorunu çözemedim, bilgisayarım çok geç açılıyor, hatta açıldıktan sonra bile 1-2 dk explorer gelmiyor, açıldıktan sonra bir problem yok ama programlarımdan sadece winamp geç açılyor, öyle geç ki bazen 10dk alıyor. diğer programlarda bi sorun yok, bir dizi programla virüs taraması yaptırdım yetmedi format attım ama sorun devam ediyor cevaplarınızı bekliyorum...

• disk birleştirici'yi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn Out

disk birleştirici'yi dene.

cevabınız için çok teşekkür ederim, disk birleştiriciyi denedim ama maalesef sorun devam ediyor:(
  • güncel
  • selam. aynı sorunu bende yaşadım. şu işlemleri yaptıktan sonra sorun kalmadı:

- yeni bir kullanıcı hesabı açıp yönetici olarak ayarladım. (bunu yapmazsak sistem hiçbir ayara izin vermiyor)
    - yeni açtığım hesaptan '' denetim masası > programlar ve özellikleri > windows özelliklerini aç veya kapat '' çıkan listeden '' media features '' işaretini kaldırıp tamam dediğimde bir süre işlem yaptıktan sonra yeniden başlatmak isteyip istemediğimi sordu ve tamam dedim.
    - yeniden başladığında eski hesabımdan girdim ve exe dosyaları artık eski haline dönmüştü.
    - kullanıcı hesaplarından sonradan açtığım hesabı sildim ve sorun ortadan kalktı.

umarım sizdede işe yarar ama bence yarar

alıntıdır!!!

arkadaşım bende herşey media player ile açılırken bunu yaptım oldu ama şu anda winamp ile açılıyor ve bu çözmedi sen bi dene istersen belkşi olur...

• bence winamp la hiç uğraşmayın kaldırın onun yerine AIMP proğramını kurun sorun yaşamazsınız :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.