Şimdi Ara

Bilgisayarım Kilitleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar daha önce de yazmıştım ama net bir cevap alamamıştım..Makinam son 1 aydır oyun oynarken,kaspersky ile virüs taratırken ve dvd/divx izlerken kilitleniyor..bazen Windows'un kendi ekran koruyucusu devredeyken bile kilitlendiği oluyor..En son Directx 9.c'yi yüklerken kilitlendi..kaspersky'i devre dışı bıraktım ancak öyle yükleyebildim..sizce sorun nedir ?? Biraz uzun oldu kusura bakmayın !!

• RAMlerinizi kontrol edin. Eğer iki tane RAM varsa yerlerini değiştirin, bir tane ise farklı slota takın..
  • Teşekkür ederim hiç aklıma gelmemişti sayenizde hatırladım sorun çıkmadan önce ram'lerle uğraşmıtım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

RAMlerinizi kontrol edin. Eğer iki tane RAM varsa yerlerini değiştirin, bir tane ise farklı slota takın..

quote:

Teşekkür ederim hiç aklıma gelmemişti sayenizde hatırladım sorun çıkmadan önce ram'lerle uğraşmıtım..

arkadaşım öncelikle verilen cevaplara saygı göstersen iyi olacak

şimdi
    GLARY UTİLİTİES yazılımını kur, disk ve kayıt küyüğü temizliğini gerçekleştir.
    Kas. kaldır ve sistemini bu şekilde kontrol etmeyi dene.
    2.donanımlarını iyi kontrol et.işlemci ve e.k temizle
    işlemcide biriken toz vs kilitlenmelere neden oluyor
    buna birde sıcaklık eklenirse....

• Verdiğim cevapta nasıl bir saygısızlık algıladınız acaba?

Teşekkür edip arkadaşın sayesinde gözden kaçırdığım bir ayrıntıyı hatırladığımı yazmak saygısızlık mı oluyor?ya da sizin saygı anlayışınıza ters düşen bir cümle mi var yazdıklarımda bilgilendirirseniz sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sazende

Verdiğim cevapta nasıl bir saygısızlık algıladınız acaba?

Teşekkür edip arkadaşın sayesinde gözden kaçırdığım bir ayrıntıyı hatırladığımı yazmak saygısızlık mı oluyor?ya da sizin saygı anlayışınıza ters düşen bir cümle mi var yazdıklarımda bilgilendirirseniz sevinirim..
  • Arkadaşlar tartışmayalım, ben aslında kimin kime ne dediğini bile anlamadım.

pc-system1, acaba alıntı yaparak bana mı söylediniz o lafı?
  • Yok kardeş bana söylemiş o lafı..PMden çarpışıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

RAMlerinizi kontrol edin. Eğer iki tane RAM varsa yerlerini değiştirin, bir tane ise farklı slota takın..

Dostum çok sağol sorun halloldu..RAMlerdenmiş..
  • Basit şeyler için birbirinizi kırmaya gerek yok. Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş..

Bu arada rica ederim, sorunun çözüldüğüne sevindim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.