Şimdi Ara

Bilgisayarım banlandı oyuna giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarım engellendi ve oyuna giremiyorum.Proxy programı ile ip değiştirdim, mac ban dediler onun için programlar buldum denedim yinede sonuç alamadım.Başka bilgisayardan girebiliyorum fakat kendi bilgisayarımdan giremiyorum lütfen yardım edin 1 haftadır mağdurum.

• Yardımcı olacak kimse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamon150

Arkadaşlar bilgisayarım engellendi ve oyuna giremiyorum.Proxy programı ile ip değiştirdim, mac ban dediler onun için programlar buldum denedim yinede sonuç alamadım.Başka bilgisayardan girebiliyorum fakat kendi bilgisayarımdan giremiyorum lütfen yardım edin 1 haftadır mağdurum.

oynadığın oyun ne? oyuna bir hesapla mı bağlanıyorsun?

mac ban atmaları imkansız en fazla ip ban atarlar, ip adresinde dinamiktir muhtemelen sürekli değiştiğinden dolayı sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. hesapla girilen bir oyunsa hesabın ban yemiştir.
  • TKMt2 diye bir oyun metin2 tarzı hesaplarım açık başka bilgisayardan girebiliyorum fakat kendi bilgisayarımdan giremiyorum ne yaptıysam olmadı çaresini bulamadım bir türlü
  • Anlaşılan mac adresinizden banlanmışsınız,ıp değiştirme falan işe yaramaz ya konuşacak sorunu çözeceksiniz yada burada bir şeyler var bakmanızı tavsiye ederim.http://www.msxlabs.org/forum/donanim/309672-programsiz-mac-adresini-degistirmek-resimli-anlatim.html
  • Bu linki gördüm fakat denemedim çoğu kişi sonuç alamamış ondan dolayı başka alternatifler yok mu 5 senelik emeğim çöp oldu
  • Arkadaşındaki Modemi Geçici Süreliğine al kendi bilgisayarına kurtak Mac adresin değişsin
    Daha sonra kendi modemini Bağlatı kablolarını takmadan elektirik kablosunu tak Modmeini resetle.
    Kurulum ayarlarını Arayüz üzerinden yap Muhtemelen Düzelecektir.
  • Bilgisayarına format at XP kur. Yani işletim sistemini değiştir. HWİD ban yemişsin. Donanımsal ban. Xp ise win 7 kur. win 8.1 kur değiştir işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.