Şimdi Ara

BİLGİSAYARIM AÇILMIYOR NE DENEDİYSEM OLMADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SEVGİLİ ARKADAŞLAR BİLGİSAYAR NORMAL MODDA AÇILMIYOR VE TAM WİNDOWS AÇILCAĞI SIRADA ŞU UYARIYI VERİYOR: (WİNDOWS KORUMA HATASI.BİLGİSAYARINIZI YENİDEN BAŞLATIN.BAŞLATMAK İÇİN BİR TUŞA BASIN.) BİR TUŞA BASDIĞINIZDA İSE BİLGİSAYARINIZI ŞİMDİ KAPATABİLİRSİNİZ YAZIYOR.WİNDOWSU ZAR ZOR YENİDEN KURDUM FAKAT HİÇ BİR SONUÇ ALAMADIM.NE DENEDİYSEM OLMADI.BİLEN BİRİ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN.

SAYGILARIMLA

• hdd ile cdromu ayrı kablolara tak bende öyle yapıyordum.olmazsa biosta hdd yi yeniden tanıt yada kabloları değiştir.
  • valla bıosuna vırus bulasmıs olabılır
    bıosu bı sekılde duzelt olmazsa hhd de sorun olabılır bırıne gostermen en ıyısı bence
  • bİosu defult ayarlara getir extra bilesenleri sökerek Dene...
  • Bios ayarlarını nasıl yapabilirim
  • bilgisayarın açılırken DEL tuşuna basarak bios ayarlarını aç. ordan "load setup defaults" gibi bir şey görceksin ordan biosun ayarlarını sıfırlayabilirsin.
    AMA, ben bunun bi yararı olacağını sanmam. önce donanım konfiürasyonunu kontrol ederk işe başla. ram 'inden tut hdd kine bütün bağlantı noktalarını kontrol et tekrar dene. ....
  • arkadaş güvenli kipte açılmıyormu????
  • güvenli kipte açılıyor
  • ram ı değiştirip deneme şansın varsa bir dene
    ram dan yapabilir...
  • yeni bir ram mi takmam gerekiyor?
  • ram arızalı veya uyumsuz olduğında windows koruma hatası verebiliyor,
    mümkünse o ram ı kullanmadan başka bir ram ile dene,zannediyorsam windowsu
    kurarkende problem olmuş ramdan olma olasılığı yüksek...
  • format atabilme olasılığı var mı
  • allah rahmet etyelesin bilg format istiyor ama istersen güvenli kipte bi virüs tarat ama en iyisi formatla gitsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.