Şimdi Ara

bilgisayarı otomatik açan program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarı benim belirlediğim saatte otomatik olarak açan bi proram var mı.
    birkaç alarm programı yukledim ama bilg. açıkken çalışıolar bilgisayarı açanı varmı veya
    biosta boyle bi ayar var mı

• Bilgisayarı bir programla açmak istiyorsan, anakartının bu özelliği desteklemesi lazım. Bu özelliği bios ayarlarından da bulabilirsin. Biosta Power Management Setup menusunun altında resume by ring seçeneğinden gerekli ayarları yaptıktan sonra istediğin saatte veya zamanda bilgisayar açılır. Ama bunu açacak program henuz aklıma gelmedi..
  • Auto Power-on Shut-down Lite 1.32
    http://www.lifsoft.com/download/powerlite.zip

OMER87 nin bahsettiği Biostan power management altında Rtc alarm resume veya alarm resume seçeneği vardır burada belirttiğin tarih ve saatte makinanı açabilirsin
  • bunun için programa gerek yok arkadaşında dediği gibi bios dan bunu ayarlayabilirsin eğer anakartın yeni nesildense power managment sekmesinden automatic power up seçeneğinden ayarlanoyor
  • kardeş napacaksın otomatik açıpta power düğmesine basmak okadar zor mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yetonyali

kardeş napacaksın otomatik açıpta power düğmesine basmak okadar zor mu

Senin dediğin mantığa göre, anakart üreticileri böyle birşeyi zaten yapmazdı.

• ya ben bi arkadaşımdan duymuştum gerekli ayarlar yapıldıktan sonra modemin bağlı olduğu telefonu çaldırınca açılıyomuş bilgisayar ama modemin o özelliği desteklemesi gerekir heralde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emsalsiz34

ya ben bi arkadaşımdan duymuştum gerekli ayarlar yapıldıktan sonra modemin bağlı olduğu telefonu çaldırınca açılıyomuş bilgisayar ama modemin o özelliği desteklemesi gerekir heralde...

Ama modemin desteklemesi değil anakartın destekleyip desteklememesi lazım..
  • Symmetrical kullanıcısına yanıt
    kullanışlı bir program, cep telefonu unutulduğunda kullanılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.