Şimdi Ara

Bilgisayarda ki interneti ipod touch'a aktarmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.. bilgisayarıma kablo ile bağlanan internetimi ipod touch 4'e nasıl aktarabilirim acaba ? yanlış anlamayın lütfen BİLGİSAYARDA Kİ İNTERNET İPOD'A aktarılacak. connectfy adlı bir program kullandım fakat bilgisayardan kurulan kablosuz ağa ipod ile bağlanırken " bu ağa bağlanılamadı " diye bir hata verdi. bende bu işlemi win7 üzerinden elle yapmaya çalıştım fakat kablosuz ağ kurduğum halde ve sorunsuz bir şekilde ağa bağlansam bile safari internet sayfalarını açamıyor.

• Sanırım iş yerinin agından girmek istiyorsun , kablolu olduğu içinde bağlanamıyorsun , şöyleki

http://support.microsoft.com/kb/310563

ve

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-vista/Using-ICS-Internet-Connection-Sharing

siteye bakmanı öneririm.

• elimde bir bilgisayar ve ipod touch var bilgisayarda ki kablolu interneti ipod toucha paylaştırmak istiyorum ayrıca verdiğin sitelerden hiçbişey anlayamadım
  • Bilgisayarından bir wifi ağı kuracaksın. Daha sonra bu ağa internet paylaşımı vereceksin ve ipodunla bağlanacaksın şifrelemeyi wpa2 yaparsan giremeyebilirsin Wep dene. En azından bende böyle oldu (iPhone4)
  • 1
    netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=”Tsukuyomi” key=”şifre yazılacak” keyUsage=persistent

2
    netsh wlan start hostednetwork

3
    netsh wlan stop hostednetwork

başlattan cmd yi sağ tık yönetici olarak çalıştır.
    yukarıda verdiğim ilk satırı kopyala yapıştır.cmd de ctrl + v çalışmaz.sağ tık yapıştır yap ve enter la..
    Tsukuyomi yazan yere istediğini yazabilirsin.internet adı olacak..
    şifre yerinede yine istediğini yazabilirsin..örnek şifre 56BH1Ce
    sonra 2.satırı kopyala yapıştır yap.
    ağ bağlantılarından da interneti paylaşıma aç.tamamdır
  • hocam hallettim cmdden kodları yazdım Tsukuyomi adlı ağın şifresi wpa2 olarak geldi wep olarak değiştirince ipoddan rahatça internete girebiliyorum artık herkese çok teşekkür ederim
  • Kablosuz otomatik yapılandırma hizmeti çalışmıyor diye bir uyarı alıyorum, problem ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukuyomi

hocam hallettim cmdden kodları yazdım Tsukuyomi adlı ağın şifresi wpa2 olarak geldi wep olarak değiştirince ipoddan rahatça internete girebiliyorum artık herkese çok teşekkür ederim

• iphone 4 de 4.3.3 serisinde ag a girdigimde internet paylasimi secenegi yok neden acaba ? macbok dan internet kullacagim ayarlaari yapmak icin fakat boyle bir secenek goremiyorum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.