Şimdi Ara

Bilgisayarda Dosya taşıma ve Program yükleme yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar bilgisayarımda çok garip bir sıkıntım var. geçen akşam oyun oynarken bilgisayar bir anda dondu sonra kendini açınca bilgisayarı kapattım. ardından da bilgisayar sürekli donma yapmaya başlayınca format attım bilgisayara ancak sorun çözülmedi. sürekli dosya taşırken ve ya program yüklerken chrome açıksa interneti kesiyor kendiliğinden ve program yanıt vermemeye başlıyor. bilgisayar açılırken de geç açılıyor ve alt durum çubuğundaki menüler 5 dk sonra geliyor. eski harddiskimde de aynı sorun olmuştu sonu feci olmuştu. bunda da aynı acı son olabilir mi arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaegerjaquez

iyi akşamlar arkadaşlar bilgisayarımda çok garip bir sıkıntım var. geçen akşam oyun oynarken bilgisayar bir anda dondu sonra kendini açınca bilgisayarı kapattım. ardından da bilgisayar sürekli donma yapmaya başlayınca format attım bilgisayara ancak sorun çözülmedi. sürekli dosya taşırken ve ya program yüklerken chrome açıksa interneti kesiyor kendiliğinden ve program yanıt vermemeye başlıyor. bilgisayar açılırken de geç açılıyor ve alt durum çubuğundaki menüler 5 dk sonra geliyor. eski harddiskimde de aynı sorun olmuştu sonu feci olmuştu. bunda da aynı acı son olabilir mi arkadaşlar.

evet öyle

imzamdaki win 7 ana konudan maxblast programını dene o son şansın

o da çözüm olmazsa ölücek yakında komple

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar bilgisayarımda çok garip bir sıkıntım var. geçen akşam oyun oynarken bilgisayar bir anda dondu sonra kendini açınca bilgisayarı kapattım. ardından da bilgisayar sürekli donma yapmaya başlayınca format attım bilgisayara ancak sorun çözülmedi. sürekli dosya taşırken ve ya program yüklerken chrome açıksa interneti kesiyor kendiliğinden ve program yanıt vermemeye başlıyor. bilgisayar açılırken de geç açılıyor ve alt durum çubuğundaki menüler 5 dk sonra geliyor. eski harddiskimde de aynı sorun olmuştu sonu feci olmuştu. bunda da aynı acı son olabilir mi arkadaşlar.

evet öyle

Yardımın için teşekkürler hocam ama programı indirdikten kullanamadım bile bir türlü kullanmama izin vermiyor resmen bilgisayar.

• Jaegerjaquez kullanıcısına yanıt
    selam kardeşim. sorunun donanımsal gibi gözüküyor. formattan sonrada devam etmiş çünkü donmaların. eğer imkanın varsa çalışan ucuz bir hd al bir de onunla dene. ya da varsa komşun momşun ona bir simit ve çay ısmarla komşunun çalışan hdsini kendi pcnde dene. böylelikle soruna teşisi koy ve ne yapacağına karar ver.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

evet öyle

Yardımın için teşekkürler hocam ama programı indirdikten kullanamadım bile bir türlü kullanmama izin vermiyor resmen bilgisayar.

iyice okumadın mı ?

o programı windows üzerinden çalıştıramassın dvd ye yazdıacaksın iso yu format atar gibi kullanacaksın ve herşeyi silecek bilgisyardaki

• hocam hdd gidiyor verileri yedekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arakdaşlar sorun belli oldu ram slotlarımdan birisi iflas etmiş tek bir slotu iptal edip ram kapasitesini düşürdüm dosya taşıma program yükleme gibi işlemlerde sorun çıkarmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.