Şimdi Ara

Bilgisayar topladım, bilen arkadaşlar yorum yapabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kendime yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum. Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum, şunu kullandım tavsiye ederim vb. gibi..

Ekran kartımı yurt dışından getiriyorum, R9 280X

Hard diskimi şu anki bilgisayarımdan kullanacağım.

• quote:

Alternatif

• Şu dönemde amd alınmaz hocam, heleki bütçe bu seviyelerdeyse hiç alınmaz, eskiden amdnin fiyat avantajı vardı, üst seviyede intelle mücadele edemiyodu performans olarak ama en azından kendi fiyatının karşısındaki intel işlemciden hep iyiydi, şuanda maalesef durum öyle değil, fx 9590 fiyatına alabileceğiniz i5 4690k daha mantıklı bi seçim olur, z97 bir anakartla güzel sonuçlar alırsınız, kasaya sığar mı bilmiyorum kontrol etmedim ama soğutucuyu da kule tipi 12cm fanlı olanlardan tercih edin bence, ramleri 2133 mhz seçmenizin bir nedeni var mı, yoksa 1600 mhz de tercih edilebilir, daha bilgili arkadaşlar yorumlayabilirler, iddia etmiyorum ama günlük kullanımda fark yaratacağını zannetmiyorum, amd için tekrar söyliyim, eski mimari artık yenisi gelecek seneye belki o zaman durum değişir tekrar f/p işlemciler görebiliriz ama şuanda 1000tl ve üstü amd anakart işlemci ikilisine yatırmak mantıklı değil
  • O bütçeye intel sistem toplanır, yazık olur yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4690k+z97 anakart alman daha iyi olur.Şuan için amd işlemci sana sıkıntı yaratır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.