Şimdi Ara

BİLGİSAYAR TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    800 TL bir bütçem var
    evde hem ders videoları hemde Knight Online Oyunu Oynamak için bir masaüstü pc ye ihtiyacım var.
    bu fiyat'a sıfır 2. el bir bilgisayar öneriniz varmı varsa önerilerinizi benimle paylaşmanız beni mutlu eder.

teşekkürler

(konu yanlış yerde doğru yere taşırsanız sevinirim)

• hocam o bütçeye ancak sıfır oalrak güzel apu sistem dizilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

hocam o bütçeye ancak sıfır oalrak güzel apu sistem dizilir

apu nedir pek anlamamda
    öneriniz nedir
  • Hocam ikinci el bilgisayar almanız daha sağlıklı olur.300 liraya eski nesil i5 islemci+anakart+ram alırsınız.150 liraya kasa+psu geri kalan 350 liranin 50 lirasi ile hdd ve son olarak 300 liraya psunun yeteceği ve islemcinin darbogaz yapmayacagi bi ekran kartı alırsınız.
  • Mirketsesii M kullanıcısına yanıt
    bir öneriniz varmı
  • Sıfır biraz zor olacaktır. Ancak ikinci el sistem toplayabilirsiniz. Hatta 800 TL ile forumun ikinci el bölümünde komple sistemler bölümüne de bakabilirsiniz.
    Örnek olarak bütçenize uygun bir sistem;
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-orta-seker-pc--122614473

• yusufkoparal Y kullanıcısına yanıt
    hiç birine girme içi geçmiş cihazlar tamirciyle akraba olursun ikinci el a10 7870k ddr3 2400mhz ram olmalı r7 250 gömülü bak rahatna hafif hız aşırtma şart bilgin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsin1977

hiç birine girme içi geçmiş cihazlar tamirciyle akraba olursun ikinci el a10 7870k ddr3 2400mhz ram olmalı r7 250 gömülü bak rahatna hafif hız aşırtma şart bilgin olsun

harhangi bir önerin varmı bu önerdiğin sistem ortalama kaç tl olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

http://www.hepsiburada.com/turbox-trx5003-intel-core-i5-430m-2-26ghz-4gb-320gb-masaustu-bilgisayar-p-HBV000001YJM7?magaza=atombilişim&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=cimri.c.k.pc

Önerileriniz için teşekkür ederim.
    bütcemde bir değişiklik oldu(tanıdık bilgisayarcıdan falan)
    http://www.laptopsdirect.co.uk/fujitsu-esprimo-p556-core-i3-6100-4gb-500gb-dvd-sm-win10p-win7p-vfyp0556p735ogb/version.asp
    bu bilgisayarı almayı planlıyorum.
    ssd 120gb
    gt 420 m
    18,5" ekran(2.el)
    toplam 1500 tl ye
    sizce nasıl iyimi

Kardeşim Su pcnin ozelliklerine bak 300 lira bile vermem buna
    Sakin alma sakin sakin elinde patlamis sana iteliyor
  • Gt420m Dediğin 200 liralik ekran karti
  • quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Anlasildi sen pc dizemeyecen buyurhttp://m.n11.com/intel-core-i7-4gb-ram-320gb-sifir-turbox-bilgisayar-sok-kampanya-P150306592

Dostum bende başlığı açan arkadaşla aynı dertten muzdribim. Bütçe tamda 700-800 tl. Monitor dahil. En uygun fiyatlarda bu linkini paylaştığınız arkadaşlarda. Ancak şikayet var sitesine bakınca biraz uzak durmak lazım gibime geliyor...

E yüksek lisans öğrencisiyim, ödevler için pc şart. Ama bende pc yok... Ne yapacağım bilemedim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostunum ucuz etin yahnisi olmaz dolar kuru su anda tavan seviyelerde artik 800 liraya tablet bile alinamiyor paylastigim pc internet ve bir kaç oyun icin kullanilabilir
  • Sikayetvara bakarsan Nvidia Titana bile sikayet vardir.Ama paylastigim pc ahim sahim değil vasatin azicik ustu
  • UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Yok çok performans bilg. Aramıyorum zaten. Oficce ve surf esas amaçlarım. Ama gelin gorunki dediğiniz gibi atom işlemcili tabletler bile ateş pahası oldu.

Birşey sorayım hem burdakilere hemde diğer arkadaşlara. Hometech htbook14 diye bişey var. Bunu tavsiye edermisiniz ? Yoksa linkini paylaştığınız arkadaşlardan mı alışveriş edeyim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bütçen 1.5k ya çıktıysa Tecnopattaki sistemi direk topla yoksa seni kazıklayacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.