Şimdi Ara

Bilgisayar Mühendisliği tercihi hakkında fikir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mf4 97k yaptım bilgisayar mühendisliği istiyorum. Erciyes Üni.-Trakya Üni.-Çanakkale 18 Mart Üni. Bu üniversitelere olumlu bakıyorum şuan. Çünkü hoca sayıları bunlarla aynı sıralamalarda olan üniversitelerden daha fazla. Fakat hepsinde eğitim dili Türkçe. İngilizce olarak da Manisa Celal Bayar Üni. ve Adnan Menderes Üni. lerine bakıyorum. Bu üniversiteler hakkında herhangi bir fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsua74 -- 14 Temmuz 2017; 2:10:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• üniler hakkında bilgim yok fakat artık çoğu şirket ing şart tutuyor heleki bilgisayar tüm terimler ing araştırma yapabileceğiniz kaynaklar ing eğitim dili ing olanları öneririm
  • Bouncer535 kullanıcısına yanıt
    Peki Türkçe bir bölüm okuyup ingilizcemi kendim geliştirsem ingilizce bölüm okumuş biriyle aramda bir fark olabilir mi? Yani atıyorum ben de ingilizce bilmeme rağmen onun ingilizce okumuş olması iş alımında onu daha cazip kılar mı?

• gsua74 G kullanıcısına yanıt
    iş alımında onu cazip kılabilir ama toelf gibi bir sınavla ing dereceni belgelendirirsen hiç bir farkın kalmaz
    tabiki senin seçtiğin süreç daha zorlu olacak
    ayrıca sen ing ye çalışırken seninle aynı süre çalışan biri kendini başka yönlerde geliştirebilir
  • Bouncer535 kullanıcısına yanıt
    Doğru. Mantıklı yorumlarınız teşekkür ederim.

• gsua74 G kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • Fikri olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.