Şimdi Ara

Bilgisayar Muh. Okumus okuyan abilerim bi bakarmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben yazin en azindan ufaktan baslamak istiyorumda 1. Sinifta bilgisayar muh. Gecis diye bi ders var o dersin kitabi elinde olan lazim olmayan bana satabilir veya kargo karsiligi yollayabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olum yaz internete java dersleri diye öyle çalış. bu iş kitapla öğrenilmez.
  • Hocam universitede sonucta kitaptan yararlaniliyo diye dusunmustum

• Hocam universitede sonucta kitaptan yararlaniliyo diye dusunmustum

• C ogren deitel&deitel kitabı guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşver c amele dili. python'da bebe dili ama başlangıç için ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leoris

boşver c amele dili. python'da bebe dili ama başlangıç için ideal.

Bilkent ilk dönem C öğretse C,python öğretse python tavsiye edecektin,diğerleri amele-bebe dili olacaktı :)

Hangi dilden başlarsan başla bu arkadaş gibi dil fanatikliği yapma,gülerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnbackus

quote:

Orijinalden alıntı: Leoris

boşver c amele dili. python'da bebe dili ama başlangıç için ideal.

Bilkent ilk dönem C öğretse C,python öğretse python tavsiye edecektin,diğerleri amele-bebe dili olacaktı :)

Hangi dilden başlarsan başla bu arkadaş gibi dil fanatikliği yapma,gülerler.

yok kanki ya. python başlangıç için güzel bir dil. bilkentle alakası yok. dil fanatikliğini amele coder tayfası yapsın. benim işim meşin lörningle

• Machine learning hakkında böyle bir ders buldum stanford unidenhttps://www.coursera.org/learn/machine-learning ilgilenen arkadaşlara yardımcı olur.
  • Yazılım dili öğrenmek istiyor iseniz en iyi başlangıç python . Çok kolay ve basit bir syntax e sahip . Sıkmaz eğlencelidir. Hatta oldukça güçlüdür . Şuan bilimsel hesaplamalarda vs.. en çok kullanılan dil büyük ihtimal .Hatta gelecekte dünyada en çok kullanılan dil olması bekleniyor şuan. Yani basit gözükmesine bakarak az alanda kullanılıyor sonucuna varmamak gerek . Özellikle yurt dışına çıkarsanız çok işinize yarar , ki türkiye'de de iş ilanlarında python devoloper ilanları verilmeye başlandı . Dil değilde bilgisayar ve yazılım hakkında ki temel bilgileri almak istiyor iseniz üniversitelerin introduction to computer science derslerine göz atın . Eğer biraz ingilizceniz var ise örneğinhttps://yadi.sk/d/21q-_cHTiBA5F . Buradan temel olan bir çok şeyi öğrenebilirsiniz ki yazılımcı olmak sadece yazılım dili bilmek değildir. Network gibi alanlarda ki bir çok terimi bilmek ve anlamak gerek .

• Onceden ingilizce bilmenin bana okurken faydasi olurmu ya 1 ay kursa gidicem yada pythondan baslicam

• quote:

Orijinalden alıntı: UnutmakGerek

Onceden ingilizce bilmenin bana okurken faydasi olurmu ya 1 ay kursa gidicem yada pythondan baslicam

Herhangi bir programlama dilini öğrenmeden önce ingilizceyi olabildiğince iyi öğrenmek çok daha verimli ve akıllıca bir iş olur.
    İyi bir ingilizce demek,yüksek öğrenme ivmesini yakalamak demektir.Bu yüzden iyi bir ingilizceye sahip olmak bilgisayar mühendisliği eğitimi ve sonrası için en önemli şeydir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.