Şimdi Ara

Bilgisayar ilk açılışta verdiği problem lütfen bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni laptop aldım Asus X550VX. Şöyle bir problem yaşıyorum. Gündüzleri işe gidiyorum. Eve geldiğimde bilgisayarı açtığımda ilk açılışta kesinlikle donma yapıyor ve yeniden başlatmam gerekiyor. İkinci açılışta bir sorun yok yalnız ilk açılışta kesinlikle donuyor. Bunun sebebini ve çözümünü bilen varsa , yardımcı olabilirse sevinirim.

LAPTOP SIFIR

Intel i7 6700HQ İŞLEMCİ
    8GB DDR4 RAM
    Nvidia GeForce 950m EKRAN KARTI
    1TB DİSK
    WİNDOWS 8.1 Pro

LÜTFEN YARDIM EDİN

• Hayırlı olsun Direkt servise teslim edin. Ciddi bir sıkıntı var ise ve yeni ise servis halletsin derim.
  • donuyor derken tam nerede donuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

donuyor derken tam nerede donuyor

Windows açılıyor. Opera'da bir video ya da bir siteye girdiğimde donuyor direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mua11

quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

donuyor derken tam nerede donuyor

Windows açılıyor. Opera'da bir video ya da bir siteye girdiğimde donuyor direk.

başka bi tarayıcı ile deneyin.
    donuyor derken farede donuyormu?
    internete girmeden bilgisayarın kendi üzerinde bi video açın ondada donacakmı test edin.
  • aslında kolaya kaçmak gibi olacak ama madem yeni cihaz hiç uğraşmadan ver servise
  • Bu kadar kişi servise ver demiş. Bildikleri var demekki.
  • Sıfır laptop demişsin demekki üretimde donanımsal yada yazılımsal bir şey var uğraşma ver servise..
  • İlgilenen herkese teşekkürler arkadaşlar. 3-4 program sildim ve sorun düzeldi. Hepsi katılımsız programlardı. Son 2-3 gündür sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mua11 -- 13 Nisan 2017; 19:8:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.