Şimdi Ara

Bilgisayar bağlamak için uygun 40-42' LCD TV hangisi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 40-42 inch boyutunda bir LCD alacağım.

Şu ana kadar okuduklarımından full hd'nin çok gerekli olmadığını anladım, ve bütçemde kısıtlı oldugu için hd ready almayı düşünüyorum.

Benim için en önemlisi bilgisayar bağlantı performansı, 720p filmleri izlemek amacıyla kullanacağım. Şu an standart tv'yi lcd'de çamur gibi izlemeyi düşünmüyorum pek.

Bilgisayar bağlantısı konusunda kafam bayağı bir karıştı. Bazı modellerde problem olduğunu, istenilenn çözünürlüğün yakalanamadığını gördüm.

DVI-->HDMI şeklinde bağlantı yapacağım. Görüntünün ekrana en kalteli geçişini "hd ready" modellerin hangisinde yakalayabilirim. Mümkünse fiyatı da çok uçuk olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcon-etti -- 14 Nisan 2008; 22:14:18 >

• Üst konudaki listede "pixelmapping" kelimesi geçen konuları okumanızı öneririm öncelikle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: signore

Üst konudaki listede "pixelmapping" kelimesi geçen konuları okumanızı öneririm öncelikle.

Öneriniz için teşekkürler. Konuyu açtıktan sonra "pixelmapping" olayını çözdüm. Ama hangi modellerde olup olmadığı konusunda tam emin degilim.

Gördügüm kadarıyla Samsung R serilerinde mevcut ama onlar 40".

42" lerde Philips 7332de var mıdır mesela?? (5332 de yokmuş).
  • Bildiğim kadarıyla forumda tam anlamıyla bir pixelmapping destekleyen Tv'ler listesi yok, ancak pixelmapping konularında destekleyen modeller sık sık söyleniyor.

Genelde güncel modeller pixelmapping yapabiliyorlar, yani eskisi gibi özellikle pixelmapping modeller aramanıza gerek yok. Kendinize birkaç alternatif belirleyin, en son aşamalarda pixelmapping destekleyip desteklemediğine bakarsınız (eğer güncel bir model alacaksanız tabi).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.