Şimdi Ara

Bilgisayar açılmıyor güç kaynağı bile çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarımda bir gün film izliyorum bilgisayarım kendi kendine reset attı.Sonra açtım izlemeye devam ettim yine reset attı. Tekrar açtım reset attı. Her reset atışında açık kalma süreleri kısaldı. En sonunda bilgisayar hiç açılmadı.Power supllyın çıkışlarını ölçtüm bi çıkıştan 2.5 volt çıktığını görünce power supply ın bozulduğunu düşünerek power supply ı değiştirdim. Bilgisayarım halen açılmıyor. Yalnız eski duruma gore bi fark var. Power led bilgisayar çalışmadığı halde yanıyor. Normalde bilgisayar çalıştığında yanardı. Bu ne anlama geliyor. Anakartım yanmış olabilir mi?

• muhtemelen anakartın yanmış ...
  • Merhaba arkadaşlar ben siteye yeni kaydoldm ve bnm güç kaynağımdak bir sorunu anlattmak istiyorum, geçen gün elektirik gitti ve tam bilgisayarı kapatmadan bilgisaysar kapandı bnde güç kaynağını çıkartıp şarj olması için prize taktım ve yaklaşık 10 saat prizde takılı kaldı.Daha sonra güç kaynağını bilgisayara taktım ve çalıştırdm bir sorun çıkmadı ama yarın ki gün güçlendiriciyi açmaya çalştm ama krmızı bir ışık yandı ve ses çıktı bnde tekrar söktüm ne yapmalıyım? cewap yazarsanız sewinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.