Şimdi Ara

bilgisayar açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar win xp de bilgisayarın açılma süresini nasıl kısaltabilirim.hoşgeldiniz yazısını atlamanın bir yolu varmı?

• Xp açılmas süresi derken, ilk açılışta işletim sistemi seç menüsündeki sayaç mı?
    Hoşgeldin yazısını ise ; Çalıştır> gpedit.msc > (ingilizce kullanıyorum çevirisini tam bilemiyorum) User Configration\System\ dont display Getting Started welcome screen at logon çift tıkla ve enable.
  • ilk açılışta bilgisayar açılması uzun sürüyor birde yeni sata hdd taktım bundan dolayıda raid menü diye birşeyde çıkıyor arada bu menüyüde kapatamıyorum.
    gpedit.msc de de bulamadım türkçe yardımcı olan olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awarte -- 8 Kasım 2007; 0:03:46 >
  • Kardeş baktım da daha kolay bir yöntemi var.
    Denetim Masasından Kullanıcı Profillerine gir,orda açılış ve oturum açma kapama seçenekleri var (3. seçenek) ordaki seçilenleri iptal et ( hoşgeldin ekranı ve Hızlı oturum açma olması lazım)

Sata Raid ise bios da Integrated Peripherals bölümüne göz at, tam bilemiyorum yerini, bioslarda farklılık gösterebiliyor.
  • winter integrated ... da serial ata bağlantısı var onu disable yapınca sistem diski bulunamadı diyor.
  • arkadaslar sorun hala devam ediyor yardımcı olabilecek biri varmı.
  • Raid Configration, delay time filan bak, tabi olmayadabilir. Kolay gelsin
  • msconfig'den programları kaldırarak ccleaner tavsiye ederim beleştir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.