Şimdi Ara

bilgisayar acilirken sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acilirken basta windows ikonu yuklenmeden once error loading diye bi hata veriyo ne yapabilirim tekrar windows7 kurmaya calisirkende kurarken hata veriyo ?

• Sorunu daha detaylı bir şekilde yazarsan yardımcı olabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: phesix

Sorunu daha detaylı bir şekilde yazarsan yardımcı olabilirim..

Sorunum basta bilgisayari acma dugmesini bastiktan sonra error loading diyo o windows 7 ikonu yuklenme yerine gelmeden once
  • sanırım anakartın markası asus?biosa gir load setup default yap.basarılı olamazsan yan kapağı aç ve cmos u sıfırla.cmos sıfırlaması icin cmos yazan yerdeki jumperı 2 yana kaydıracaksın.sorunun çözülmüş olur.error hatasında tam olarak neyazıyor?yani sadece error yazmaz
  • quote:

sanırım anakartın markası asus?biosa gir load setup default yap.basarılı olamazsan yan kapağı aç ve cmos u sıfırla.cmos sıfırlaması icin cmos yazan yerdeki jumperı 2 yana kaydıracaksın.sorunun çözülmüş olur.error hatasında tam olarak neyazıyor?yani sadece error yazmaz

Anakartimin markasi asus ve tam olarak error loading operating system yaziyor ve o dediniz 2. Yolu yapamam ben
  • işletim sisteminiz çökmüş olabilir. 2. ihtimal ise hdd niz arıza yapmış olabilir. yeniden bir işletim sistemi kurmayı deneyin.eğer kurulursa ne ala.kurulmaz ise hdd nizde problem var demektir.
  • quote:

işletim sisteminiz çökmüş olabilir. 2. ihtimal ise hdd niz arıza yapmış olabilir. yeniden bir işletim sistemi kurmayı deneyin.eğer kurulursa ne ala.kurulmaz ise hdd nizde problem var demektir.

Kurmayi denedim kurulurken hata veriyo xp yi vista yi 7 ide denedim olmadi.dediginiz hdd nedir tam olarak
  • hdd = hard disk. ne hatası veriyor kurarken?
  • quote:

hdd = hard disk. ne hatası veriyor kurarken?

kurarken windows genisletmede %0 da hata veriyor windows 7 i tam olarak ne hatasi verdigini unuttum ve suan cd i de gormuyor ne yapicam bilmiyorum
  • yüzde 99 hdd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.