Şimdi Ara

Bilginize İhtiyacım Var Çok Acil Bakarsanız Sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, 15.02.2013 tarihinde teknosadan "SAMSUNG NP550P7C-T03TR " model 2551 TL'ye Laptop aldım. Aslında samsung'tan yana değildim ama orada sadece 17.3 ekranlı o vardı. Çalışanlarda tavsiye etti. Çok rahatlıkla oyun oynayabilirsin ısınma vb. şeyler olmaz dediler. Konuyu açmadan 1 saat evvel Heroes Of Newerth oynadım. Bilgisayarın altı ve yan tarafı çok sıcaktı aşırı şekilde ısındı. Daha 1 gün bile olmadan ısınmaya başladı. Onuda geçtim bilgisayar yeni sağlam dedim, grafikleri full açtım bakalım nasıl oluyor diye baktım ki takılmaya başladı oyun. medium'a getirdim efekleri hafif hafif takılmalar meydana geldi. Ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim düşüncem ürünü iade edip paramı geri almak. Sıfır açılmamış kutuda laptop alıyorum düştüğüm şu hale bak gerçekten vizdan azabı.. Eğer iade edersem bana hangi laptopu önerirsiniz. Full grafik oyun oynamak için güzel bir laptop'a ihtiyacım var maksimum fiyat aralığı 2700 Yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapmam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasuke34

Arkadaşlar, 15.02.2013 tarihinde teknosadan "SAMSUNG NP550P7C-T03TR " model 2551 TL'ye Laptop aldım. Aslında samsung'tan yana değildim ama orada sadece 17.3 ekranlı o vardı. Çalışanlarda tavsiye etti. Çok rahatlıkla oyun oynayabilirsin ısınma vb. şeyler olmaz dediler. Konuyu açmadan 1 saat evvel Heroes Of Newerth oynadım. Bilgisayarın altı ve yan tarafı çok sıcaktı aşırı şekilde ısındı. Daha 1 gün bile olmadan ısınmaya başladı. Onuda geçtim bilgisayar yeni sağlam dedim, grafikleri full açtım bakalım nasıl oluyor diye baktım ki takılmaya başladı oyun. medium'a getirdim efekleri hafif hafif takılmalar meydana geldi. Ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim düşüncem ürünü iade edip paramı geri almak. Sıfır açılmamış kutuda laptop alıyorum düştüğüm şu hale bak gerçekten vizdan azabı.. Eğer iade edersem bana hangi laptopu önerirsiniz. Full grafik oyun oynamak için güzel bir laptop'a ihtiyacım var maksimum fiyat aralığı 2700 Yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapmam gerekiyor

Piyasadaki en güçlü ekan kartlarından biri linke bir göz at:
    http://www.monsternotebook.com.tr/MS-1762-GTX670M-MONSTER%C2%AE-Q63MS-17627-430227-434341.html

• Laptopunuzda gt630 ekran kartı var.Bu kart 1366-768'de bile bazı oyunları yüksek ayarlarda akıcı oynatamaz.Sizin laptopunuz bir de fullhd ekrana sahip.Oyunları fullhd'de orta ayarlarda akıcı oynarsınız.Isınma durumuna ise elle değil hwmonitor gibi programlarla bakmak gerekir.Oyun amaçlı kullanacaksanız iade edin fakat geri alacaklarını sanmıyorum.
    Yeni laptop olarak buna bakabilirsiniz.

http://www.pcdepo.com/msi-gx60-1ac-038tr-notebook-urun9333.html
  • bu msi'yı çok istiyordum ama bulamadım. samsung'ta istediğiniz rahatlıkta oyun oynayabilirsiniz dediler. buna rağmen yüksek çözünürlükte zevk alabileceğim hiç birşey yok eğer ki bu heroes of newerth'te kasıyorsa cod 2 yüklesem full çözünürlükte oynayamicam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.