Şimdi Ara

BİLGİ: iPhone ile faks çekimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
8.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 28ekim yani şu an itibari ile acil bir faks ihtiyacı oldu ve açık pek bir yer bulamadığımdan iphone appstore a sarıldım,

aradığımda bir çok program çıkmasına rağmen birazda Allah yardım etti ve Fax Print Share Lite programını seçtim ve göndermeyi denedim,

ilk denemede kamera ile belgeyi çekip (iphone 4 kamerası ile çok net ve detaylı olarak çıktı), sonra numarayı seçip gönder dediğinizde, ilk önce server'ına upload etti ve faks olarak sorunsuz gönderdi arkadaşlar. işlem yaklaşık 4-5dk sürdü

4 kredi ücretsiz veriyor, türkiyeye göndermek 2 kredi. yani 2 faks gönderme ücretsize geliyor

ekstra 4 kredi alması ise 0.99 dolar, telekomda elden çekerseniz, 1 faksa 1.5 tl aldığını düşünürsek yarı yarıya daha ucuza geliyor.

amerikaya göndermesi ise 1 kredi, yani yine telekom'dan elden gönderirseniz 4.5 tl ye malolacakken 25cent yani 30-40 kuruşa denk geliyor.

Denenmiştir. ihtiyacı olanlara tavsiye edilir arkadaşlar.

edit: cümle bozuklukları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charmander -- 28 Ekim 2010; 14:11:10 >

• Telekomdan 1.5 TL. ve 4.5 TL. nasıl tutuyor onu anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Telekomdan 1.5 TL. ve 4.5 TL. nasıl tutuyor onu anlamadım?

herhangi bir telekomdan elden çektiğinizde
  • Haaa anladım, yakaladık öperiz durumu !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Haaa anladım, yakaladık öperiz durumu !!!

daha çok, lazım oldu kullanalım durumu :))))
  • programı denedim gerçekten iyiymiş. anlık bir fax işiniz olduğunda tik tak.
  • Bilgi için teşekkürler bir bankaya öğrenci belgesi göndermem gerekiyordu. Şuan iniyor program.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paylaşım için teşekkürler,fazla kullanmasak da arada bir çok acil durumlarda lazım oluyor bu fakslar.
  • 5 kredi istedi yollayacağım faks için bende o Yüzden kredi yükledim, 2 kere denedim sonra yolladı 4 kredi harcadı toplamda. Güzel hizmet umarım banka şaşırmamıştır.

• Güzel bilgi aklımızda bulunsun teşekkürler kardeş

• Ne yalan Söyleyeyim başlığı görünce yok artık dedim. Demek ki bunu da yapmışlar arkadaş helal olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.