Şimdi Ara

Bıçağa takaslık Kusursuz Envanter ! 80 Dolar değerinde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. Elimde aşağıda paylaşmış olduğum(Requested Returns'de bulunan) skinler var. Neden steam envanterimden gösteremiyorum Çünkü csgolounge sitesinin botları güncelleniyor. Yakın zamanda düzelecektir. Skinler değerleri ve görünüşleri kusursuzdur. Skinlerin fiyatına güzel nakit veya key teklifi düşünebilirim. Fakat Bıçak kesinlikle önceliğimdir. Banahttps://www.facebook.com/mnaciaydin adresinden ulaşabilirsiniz. Eğerki fiyat 10 dolar falan oynuyorsa bir şekilde eşitleriz kafanız rahat olsun . Teklifleri sabırsızlıka bekliyorum .. :-)  Bıçağa takaslık Kusursuz Envanter ! 80 Dolar değerinde
     Bıçağa takaslık Kusursuz Envanter ! 80 Dolar değerinde

• Pm attim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skinlerin görünüşleri kusursuz diyemezsin çünkü oynadığın skinleri vermiyor random veriyor
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Hadi ya benim oynadığım skinleri geri vermiyormu ki ? Öyle bir şey mi vardı. Bette yeniyimde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSGO Pikachu

Hadi ya benim oynadığım skinleri geri vermiyormu ki ? Öyle bir şey mi vardı. Bette yeniyimde :D

hayırlısı be gülüm
  • İtemi geri alırken offerdan görüntüsüne bak kötüyse reddet güzelse al 2-3 kere yapsan bişey olmax

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.