Şimdi Ara

Bi yardım edinde karar veriyim artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben Nokia 5610 Exm kullanıyorum.Ancak telefonu elimden şiddetli bir şekilde düşürdüğüm için sürgüde bir problem çıktı ve slide tuşu çatladı zaten 1.5 yıldır kullanıyordum.Bende fırsat bulmuşken değiştiriyim dedim.Fiyat sınırı getirdim kendime ve pek aman aman özellikli bişey istemiyorum.Fiyat olarak maksimum 280 düşünüyorum.Aradığım özellikler

+Arttırabilir hafıza
    +Mp3 player (sesi orta düzeyde olsun yeter)
    +Mesaj saklama sınırı olmamalı (5000 sms kullandığım için önemli bir kriter bu)
    +Dayanıklı olmalı (sakar biriyim hep elimden düşürürüm)
    +Orta derecede bir kameraya sahip olmalı
    +Bluetooth ve usb ile pcye bağlanabilmeli
    +Mesaj yazımı kolay olmalı tuşları rahat yazılabilecek sertlikte olmalı
    +Kesinlikle bar tipi olmalı
    +Ekran çözünürlüğü iyi olmalı

Gözüme birkaç model takıldı Nokia 3110 Classic , Samsung L700 , Nokia 3120 Classic

Önerilerinizi Bekliyorum . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mémét..!! -- 23 Mayıs 2009; 14:11:01 >

• arkadaşım birde neonode u değerlendir. topiği var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recepsenturk

arkadaşım birde neonode u değerlendir. topiği var.

Kardeş baktım ama öyle pek bilmediğim bir marka olduğu için çekindim ayrıca tipi bana göre değil

Yinede yardımın için çok sağol . . .
  • Evet arkadaşlar yardım bekliyorum yok mu bir yardım edicek çok kararsız kaldım
  • saglam olsun dıyosan 6300 a bak fıyatıda o cıvarlarda suan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ar-te

saglam olsun dıyosan 6300 a bak fıyatıda o cıvarlarda suan

Baktım arkadaşım dikkat ettim tüm classic serisi birbirine yakın özellikte fiyatı 280 TL'den az ancak elde olmayan nedenlerle daha ucuz bir
    telefon bakmak zorunda kaldım.Gözüm daha çok 3110 Classic'te kaldı onu alıcam heralde.Daha önce aynı çözünürlükte ve boyutta ekranı olan Nokia 5200 kullanmıştım.O yüzden pek bir sıkıntı çekmem diye düşünüyorum.
  • 3110nun 128*160 çözünürlük ile berbat bir ekranı var tavsiye etmiyorum almışken 6300 al en azından ekranı kaliteli
  • 3110c kadar igrenc bı telefon gormedım tus takımı bıldıgın takoz 3310 daha rahattır karsılastırsan gelelım 6300 a gayet ıyı satıs yaptı ve gayet hos telefon tus takımıda guzel her turlu ısteklerını karsılıcaktır.
  • 6300 çok tutulan f/p si iyi bi telefon . siyahını tavsiye ederim
  • Hepinize teşekkür ederim ancak 290'dan aşağı 6300 bulamadım benimde çok beğendiğim bir telefon ancak telefonuma maksimum 150 veriyorlar üstüne eklemem gerek o kadar eklemem imkansız gerçi ben 150'ye satmam aslada bir düşüneyim yine ben ama siz önerilere devam edin
  • Bu arada bugün arkadaşımda gördüm Nokia 3500 Classic çok hoşuma gitti.Tuşları falanda güzeldi o nasıl sizce?
    Birde 6300'a iyice baktımda ya pek beğenmemiştim ben onu yakından görünce ne biliyim ben öyle takıntılıyımdır.
    Tip önemlidir benim için ya bide 3110 için mesaj manyakları alsın falan demişler siz neden berbat dediniz her yerde hep met ediolar.
  • 6300 ekranı 16milyon renk.3110 dan çok daha iyi.
  • 3120c ben kullaniyorum arkadasim bence gayet yeterli telefon eger kamerasindan fazla bisey beklemiyosan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seco917

3120c ben kullaniyorum arkadasim bence gayet yeterli telefon eger kamerasindan fazla bisey beklemiyosan.

Yok zaten fotoğraf makinem var daha çok mesaj ve konuşma için kullanıcam ama ben ısrarla 3110 Classic alıcam diyorum.Telefonuma talip çıktı yarın parayı alıp telefonu yollucam 3110 siparişi vericem sonra
  • o zaman simdiden hayirli olsun diyeyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seco917

o zaman simdiden hayirli olsun diyeyim.

Teşekkür ederim zaten aynı boyut ve çözünürlükte bir ekrana sahip olan 5200 kullanmıştım tam 1 yıl sıkıntı çekmemiştim şimdide çekeceğimi sanmıyorum.Aldığımda kısa bir inceleme yapıcam forumda pek incelemesini bulamadım en azından telefonu düşünenler bilgilensinler
  • HAYIRLI OLSUN KARDES
  • quote:

Orjinalden alıntı: ar-te

HAYIRLI OLSUN KARDES

Saol kardeşte daha almadım alıcam etrafta araştırıyorum nerelerde var diye izmirde oturanlar çankayada falan ne kadar bu telefon birde o fiyatı veren mağazayıda yazarsanız sevinirim internette 205 TL'ye buldum ama daha ucuz bi telefonsa niye bu kadar veriyim değil mi ama
  • Geçen gün demiştim ya arkadaşımda 3500 Classic gördüm diye ben 3110'dan vazgeçip ona doğru yöneldim özellikleri daha iyi ses kalitesi daha iyi hem çok güzel bi tipi var mavi olanından buldum arkadaştaki teli iyice inceleyip karar vericem artık
  • Nokia 3500 Classic siparişi verdim internetten yarın öğlen veya akşamüstü elimde olucak yorumlarımı buraya yazıcam hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.