Şimdi Ara

bi sorunum var ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarimda oyun oynayamiyorum daha doğrusu 3D olan hiç bişey düzgün çalişmiyor... hata şu : girafikler birbirine giriyor , mesela araba yarişimi oynuyorum arbalar küçülüp büyüyor etraftakı herşey bibirine giriyor .... değişik bişey ... ekran kartindan mi diye şüphelen dim fakat yeni ekran karti taktim yine aynı ram i değiştirdim yine ayni hatta güç kaynağini bile değiştirdim sonuç aynı bi tek ana kart kaldi sizce sorun ne olabilir ...yardimlarinizi bekliyorum (ana kartim: gigabyt S series GA-M57SLI-S4)

• büyük ihtimalle anakartının ekrankartı slotu :) Yani, kesin anakart gibi görünüyor. Başka bir yer olamaz artık. işlemcide sorun olsa, diyer uygulamalarda da sorun olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alish -- 4 Ağustos 2007; 3:33:22 >
  • ekran kartı olabilir gibi duruyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alish

büyük ihtimalle anakartının ekrankartı slotu :) Yani, kesin anakart gibi görünüyor. Başka bir yer olamaz artık. işlemcide sorun olsa, diyer uygulamalarda da sorun olurdu.

ana kartta iki tane slot var diğrini de denedim ayni ama yine de dediğin olabilir ... de ne yapmali ...

ekran karti deil ekran kartini garantiye yolladim yenisini taktim deişmedi...
  • İmkanın varsa, bir de anakartını dene. ya da format at diyeceğim bilgisayarına. çok enteresan bir durum. sürücü problemi de olabilir. ??? Ekran kartına OC yapıyor musun? yüksel mhz de çalıştırmaya çalışıyor olabilir misin? bir de sıcaklık kaç derece görünüyor bu sorunları yaşadığında?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alish

İmkanın varsa, bir de anakartını dene. ya da format at diyeceğim bilgisayarına. çok enteresan bir durum. sürücü problemi de olabilir. ??? Ekran kartına OC yapıyor musun? yüksel mhz de çalıştırmaya çalışıyor olabilir misin? bir de sıcaklık kaç derece görünüyor bu sorunları yaşadığında?

format attim 2 kere imkanim olsaydi onu da deneyecektim artik ekran karti garantiden gelsin pc yi toptam götürmeyi düşünüyorum anakarti göndersinler bi de ... gönderecem de işte gönderesiye hiç bi şeyt yapamiyorum 3D adina bu da moralimi bozuyo ben oyun oynayacam diye aldim pc yi

• direct x 9c ve kullandığınız ekran kartının son driverlarını yükledinizmi peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: klimpomaniac

direct x 9c ve kullandığınız ekran kartının son driverlarını yükledinizmi peki?

ewet yükledim hemde defalarce
  • Tek sorun anakart gibi gözüküyor.. Başka Bir anakart dene..
    Ayrıca ekran kartının son driverlerini ve Dx9 un son verssiyonunu kur.. Bir daha dene..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultraslan_4423

Tek sorun anakart gibi gözüküyor.. Başka Bir anakart dene..
    Ayrıca ekran kartının son driverlerini ve Dx9 un son verssiyonunu kur.. Bir daha dene..

Dx9 un son versiyonunu bi deneyeyim fakat olacağiniğ hiç sanmiyorum yine de saol...
  • son versiyonu da yükledim oda olmadi ...başka bi önerisi olan ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.