Şimdi Ara

Bi Bakarmısınız Acaba _?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bugun bi süveter aldım.Bilirsiniz artık mağazalarda her ürünün üstüne bi alet takıyorlar ürünü ödemesini yaparken bi aletle onu çıkarıyolar.
    Benim süveterden çıkarmadan paketlemişler bida mağazaya gitmeden bunu çıkarmanın yöntemi varmı acaba?

• yok sanırım. ayrıca ılla aldıgın magzaya gıtmene gerek yok.herhangı bı magzada da cıkarırlar.benımde ole olmustu cunku beceremedım cıkarmayı fazla zorlamamanı tavsıye edıyorum
  • ötmedi mi?
  • Yoo ötmedi valla :D
  • onlarda mıknatıslı bir sistem var sanırım.bombeli tarafını mıknatısa tutup iğnesini çekmeyi dene.
  • hiç uğraşma git mağzaya böyle böyle de çıkarsınlar
  • Ula yarın giycektim şansa neyse giymeyek bari :S saolun genede hayırlı geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

onlarda mıknatıslı bir sistem var sanırım.bombeli tarafını mıknatısa tutup iğnesini çekmeyi dene.

Evet doğru diyor arkadaş mıknatısla temasa sokup iğneyi çekmeyi dene
  • Denicemde evde mıknatıs yokmuş :S
  • otmeyı saglayan o degıl.ıcınde serıt seklınde bısı oluyor onuda alıyorlar.sert karton gıbı bısı onu unuttuklarında otuyor:)
  • Al bi tane bıçak,koy arasına,yukarı doğru kaldır. :D bizim arkadaşlar öyle çok şey aldılar mağzalardan :D giriyorlar kabine,dediğim gibi yapıyorlar,sarıyorlar beline,yürütüyorlar :D kmsenin ruhu duymuyor :D tabi mağzannın kalabalk olması lazm,anlaşlmasın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Guetta*

Al bi tane bıçak,koy arasına,yukarı doğru kaldır. :D bizim arkadaşlar öyle çok şey aldılar mağzalardan :D giriyorlar kabine,dediğim gibi yapıyorlar,sarıyorlar beline,yürütüyorlar :D kmsenin ruhu duymuyor :D tabi mağzannın kalabalk olması lazm,anlaşlmasın :D

Şu an seni ihbar edebilirim biliyor musun? Bari bunları paylaşmayın internette.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.