Şimdi Ara

BF4 Xbox 360 Grafikler Berbat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha yeni yükledim rgh li makina ya hd content dosyasını vs ama gel gelelim grafikler çamur gibi..

Bf bad company 2 de bile grafikler daha güzeldi

acaba hd content de mi sorun var ?

• Görüntü koysaydın daha iyi yardımcı olabilirdik , bende gayet güzel grafikler .
  • bende berbat :) ya da daha yeni bad company 2 bitirdim onun grafikleri gerçekten güzel di ondan dolayı kötü geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kriptonkl

bende berbat :) ya da daha yeni bad company 2 bitirdim onun grafikleri gerçekten güzel di ondan dolayı kötü geldi...
    Ben bunu aylar öncesinden söylüyordum insanlara. X360'da veya PS3'te BF4 oynanmaz. Görüntüsü vs. gerçekten vasat.
  • aynen berbat ama olsun başlamış bulunduk bir kere bitirene kadar devam :)
  • quote:

aynen berbat ama olsun başlamış bulunduk bir kere bitirene kadar devam :)
    hd contentde bir sorun yok dostum artık yeni konsollara çalışıyorlar o yüzen grafikleri çamur gibi grafik yönünden Battlefield 3 daha çok iyiydi
  • Sorun sende değil oyunda bf4 eski konsollarda grafik olarak san andreasle yarışıyor

CoD Ghosts çok daha iyi durumda grafik olarak xbox 360ta.
  • hayır o değil aynı firmanın daha önce çıkan oyunu bf bad company 2 bile on numara bu oyun biraz baştan savma olmuş özellikle single player kısmı
  • quote:

hayır o değil aynı firmanın daha önce çıkan oyunu bf bad company 2 bile on numara bu oyun biraz baştan savma olmuş özellikle single player kısmı

Bad Company 1 ve 2'yi BF3 ve 4 senaryosu ile karşılaştırma zaten.. Onlar efsane idi. BF3-4 paso Multi odaklı. Hadi yapalım bari der gibi Single yapmışlar 3 ve 4 te.
  • aynen kardeşim sana katılıyorum sanki single player var alın iste demişler. .
  • Arkadaşlar bu forumda yasal olmayan işlemler konuşmak yasaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Arkadaşlar bu forumda yasal olmayan işlemler konuşmak yasaktır.
    Ne bekliyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seatalian

Ne bekliyorsunuz ki?

Bf3 gibi gelebilirdi en azından.

Rockstar gta 5te yardırırken bunlar frostbite 3 ile gta san andreas grafiklerini yakalamayı başarmış

Yani anlamıyorum elindeki o kadar güzel motorla eski nesle bu kadar kötü getirmek için ekstra ne kadar çaba harcadılar acaba. Gerçi şu an idare eder ama ilk çıktığında oynadığımda direk san andreas' ti grafikler. Hatta san andreas' te renkler daha canlı

Hardline'ın da farkı olmayacak. En iyisi COD alın keyfinize bakın
    Eski nesilde CoD Ghosts Bf4ten kat kat daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Orijinalden alıntı: Seatalian

Ne bekliyorsunuz ki?

Bf3 gibi gelebilirdi en azından.

Rockstar gta 5te yardırırken bunlar frostbite 3 ile gta san andreas grafiklerini yakalamayı başarmış

Yani anlamıyorum elindeki o kadar güzel motorla eski nesle bu kadar kötü getirmek için ekstra ne kadar çaba harcadılar acaba. Gerçi şu an idare eder ama ilk çıktığında oynadığımda direk san andreas' ti grafikler. Hatta san andreas' te renkler daha canlı

Hardline'ın da farkı olmayacak. En iyisi COD alın keyfinize bakın
    Eski nesilde CoD Ghosts Bf4ten kat kat daha iyi

+ 1

• Ne bekliyorsunuz tabi ki goruntu kotu olacak 10 yillik cihazin yapacagi sey budur,elinizde ki cihaz xbox360 yani xboxone degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

Ne bekliyorsunuz tabi ki goruntu kotu olacak 10 yillik cihazin yapacagi sey budur,elinizde ki cihaz xbox360 yani xboxone degil

iyiki söyledin sen söylemeseydin anlayamiyacaktik aradaki farkı once yorumları oku bizde ne icin pc de ki gibi demiyoruz aynı firmanın bir diğer oyunu kadar özen gösterilmemiş ondan bahsediyoruz tabi sen başlığı okuyup konuya daldığın için anlayamazsın
  • quote:

quote:

Ne bekliyorsunuz tabi ki goruntu kotu olacak 10 yillik cihazin yapacagi sey budur,elinizde ki cihaz xbox360 yani xboxone degil

iyiki söyledin sen söylemeseydin anlayamiyacaktik aradaki farkı once yorumları oku bizde ne icin pc de ki gibi demiyoruz aynı firmanın bir diğer oyunu kadar özen gösterilmemiş ondan bahsediyoruz tabi sen başlığı okuyup konuya daldığın için anlayamazsın

hiştttt bebe sen dünyada yokken ben oyun oynuyordum,ahkam kesmeyi bırak post kasacağım diye,hadi bak işine,zırvalayıp durma benimle muhattab olmazsan sevinirim zira seviyeyle ilgili sorunların var
  • quote:

quote:

quote:

hiştttt bebe sen dünyada yokken ben oyun oynuyordum,ahkam kesmeyi bırak post kasacağım diye,hadi bak işine,zırvalayıp durma benimle muhattab olmazsan sevinirim zira seviyeyle ilgili sorunların var

olm sakin ol yasim 36 bebe diyen ağzını yamulturum önce adam gibi konuşmasını öğren sonra insanlarla diyaloğa gir

• quote:

Yalniz burada haksiz olan sizsiniz. Konuyu okumadan zonk diye yorum yapip bir de adama laf etmişsiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.