Şimdi Ara

BF4 kolay bi sorun sanırım yardımınıza ihtiyacım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun bi zamandan sonra bf4 ü yeniden yükledim. Aradan geçen zamanda chrome a yeni güncelleme gelmiş ve bişey i desteklemiyor hepiniz biliyorsunuzdur sanırım şuan hatırlayamadım adını. Daha fazla bilgi edinin kısmından başka arama motoru edinin yazıını okudum. Baktığım yabancı forumlarda explorer ile açıldığını söylüyorladı. Join i bastığımda oyuna katılıyor yazısı çıkıyor fakat oyun açılmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim umarım derdimi anlatabilmişimdir.

• Choromeda eklentilere izin vermen lazım bf pluginin çalışması için.
  • nuriboyka N kullanıcısına yanıt
    this site uses a plugin (battlelog game launcher) that will soon be unsupported. yazıyo adres çubuğunun altında. chrome://flags/#enable-npapi burdan NPAPI'yı da etkinleştirdim. engellenen bir şeyde yok kontrol ettim fakat açılmıyor. Başka bir fikrin var mı? sen şuanda oyuna girebiliyor musun?
  • Ben de Chrome'dan açamıyorum, plugin eklentilerde gözükmüyor. Explorer'dan açınca giriyo.
  • Benimki oyun ile ilgili bir sıkıntıymış. Origin e oyun dosyalarını tarattım düzeldi şimdi Chrome dan giriyorum o söylediğim şey hala var ama sıkıntı olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.