Şimdi Ara

bf4 alıcam ama kararsız kaldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bf nin multisine gameplay videolarından baktım haritalar cok genis büyük harıtada adam aramayı pek sevmiyorum bu oyunu alırsam memnun kalırmıyım.

bide bf3 singleplayer yüksekte kasma donma olmadan oynadım bf4 ü de kaldırır mı yüksek veya medium da

• arkadaşım oyun mod ları denilen birşey var oyunun en büyük haritasını bile küçültüp rush,domination tarzı modlarda oynayabilirsin ayrıca oyunda küçük haritalar aksiyonun bol olduğu haritalarda var operation metro operation locker gibi ayrıca merak etme adam aramazsın büyük haritalarda 64/64 sw lere girersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengin84

arkadaşım oyun mod ları denilen birşey var oyunun en büyük haritasını bile küçültüp rush,domination tarzı modlarda oynayabilirsin ayrıca oyunda küçük haritalar aksiyonun bol olduğu haritalarda var operation metro operation locker gibi ayrıca merak etme adam aramazsın büyük haritalarda 64/64 sw lere girersin

sistem hakkında ne diyorsun hocam bf3 singleplayer da yüksekte kasma donma olmadı aralarında cok fark var mı bf4 ü yüksekte kasar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevo33

quote:

arkadaşım oyun mod ları denilen birşey var oyunun en büyük haritasını bile küçültüp rush,domination tarzı modlarda oynayabilirsin ayrıca oyunda küçük haritalar aksiyonun bol olduğu haritalarda var operation metro operation locker gibi ayrıca merak etme adam aramazsın büyük haritalarda 64/64 sw lere girersin

sistem hakkında ne diyorsun hocam bf3 singleplayer da yüksekte kasma donma olmadı aralarında cok fark var mı bf4 ü yüksekte kasar mı

Ekran kartın ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben orta ayarlarda oynuyorum gt 650m var gerisini sen düşün :) kasma donma yok
  • quote:

ben orta ayarlarda oynuyorum gt 650m var gerisini sen düşün :) kasma donma yok

dün aldım oyunu zaten cok sukur kasma donma yok yöneticiler tarafından konu kilitlenebilir. Origin id: Nevzat3434 isteyen ekleyebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.