Şimdi Ara

BF3 - FIFA12 PSN Kardeslik Sorunsuz Tamamlandı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fifa 12 ve Bf3 için Forumda kardeşlik aradım fakat Konular çok karışmış yada kredi kartı sorunu yaşayan gruplar var.

Lafı Fazla uzatmadan şimdilik BF3 için 5 kişi toplanırsak oyunu hemen alabilirim. Yanlız bir başlıkta gördüğüm kadarıyla bazı kardeşliklerde

sanırım hesap bilgilerini alanlar (uyanıklık yapıp) başkalarıylada paylaşıp grubu sıkıntıya sokuyor o nedenle herkesin indirmeye aynı anda paşlaması tek çözüm gibi.

iyi akşamlar.

Not: Havale için Garanti Bankası kullanıyorum.

BF3 Kardeşliği - Sorunsuz Tamamlandı -
    ------------------------------------------
    1- Rude - Havale OK - Download'a Basladı
    2- cansewer - Kardeşlikte - Havale OK - Download'a Basladı
    3- system failure - Kardeşlikte - Havale OK - Download'a Basladı
    4- Bosubasa10 - Kardeşlikte - Havale OK - Download'a Basladı
    5- Gladden - Havale OK -Download'a Basladı

Fifa 12 - Kardeşliği - Sorunsuz Tamamlandı -
    1- gladden - Havale OK - Download Basladi - 1 - Bitti
    2- mht35 - Havale OK - Download Basladi - 4 -Bitti
    3- kerem787 - Havale OK - Download Basladi - 5 - Bitti
    4- dgkn39 - Havale OK - Download Basladi - 2 - Bitti
    5- duncan21 - Havale OK - Download Basladi - 3 - Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladden -- 12 Kasım 2011; 10:25:50 >

• Selam;

Gruba beni eklersen BF3 için hemen havalemi (YKB veya GARANTİ) yaparım.

FIFA12 bende var. Sadece BF3...

Tşk.
  • Hocam BF3 için beni de yazabilirsin.
  • benide bf 3 için yazabilirsin.
  • 4 kisi olduk şimdiden :) sanırım bu aksam alırız oyunu
  • bf3 icin bende varimm yazarsan sevinrmm
  • cansewer senin shitt 2 oyunu da bana uyar aslında denemek istiyordum onuda yanlız benim hdd de 60 gb yer var ne kadar yer kaplar bu oyunlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladden

cansewer senin shitt 2 oyunu da bana uyar aslında denemek istiyordum onuda yanlız benim hdd de 60 gb yer var ne kadar yer kaplar bu oyunlar ?

hocam kaç gb olduğunu bilmiorum ama BF3 den sonra shift 2 için de kardeşlik kurabilirz.
  • @gladden

Lütfen yazdıklarıma kulak ver. Bizim grupta maalesef böyle bir olay oldu ve çözmeye çalışıyoruz. Çözülecek gibide değil açıkcası. Mecburen paralar iade olacak ve deaktif yapacağız. Ama bir hesabı açıktan aktif edene yapacak bir şeyimiz yok.

Herkese bir sefer online olma hakkı ver. Nasıl mı? Oyunu aldığın hesabı kendi başka hesabına arkadaşınmış gibi ekle ve ana hesabına geç. Şifreyi başkasına ver ve hesabını kendi ana hesabında izlemeye geç. Offline olunca da kendin gir hesabına ve şifreni değiştir diğer kişiye ver. Aslında bunlara gerek bile yok. Güven meselesi herşey, o da çok çok zor.

Oyunu alan kişi böyle yapmasına rağmen iki sefer online olmuş birisi. Sorduğunda da hesaptan attı demiş. İnanmıyorum abi ben.
  • ben hemen alabilirim önceki konuda mağdur olduk neyse. havaleni hemen yapabilirim oyunu aldıysan
  • d33 bilgilendirme için tşk ederim gerçekten çocukça davranıp 3 kuruş menfaat için şurdaki ortamı bozmanın alemi yok ama çürük elma çıkıyor işte.
  • Garanti Bankasından hemen havale gecebilecek arkadaslar varsa hemen alalım oyunu
  • sen oyunu almadın mı ? havalelerden sonramı almayı düşünüyorsun? ben hemen havale yapabilirim ama herkesi beklemeyi mi düşünüyorsun
  • Ben ancak yarın havale yapabilirim.
  • ben yarin erken saatlerde yaprm .. bi de havale uscreti ne kadar aliyor ?
  • ben oyunu almadım henuz grubu kurup sonra işe başlamak istediğim için yeni bir hesap uzerınden oyunu almam 15 dk mı alır

kusura bakmayın bu işi ilk defa yaptığım için elimden geldiği kadar dikkatli davranmaya çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladden -- 6 Kasım 2011; 23:52:12 >
  • simdi kardeslikte ben var miyim .. kimlerin oldugunu yazar msnn
  • Hocam o zaman listeyi yazda listedeki kişilere hesap bilgilerini gönder yarın havale yapalım
  • şimdi alabilseydin iyi olurdu talip var ama bu gün havale yapabilecek olan az herhalde dediğim gibi hemen havale yapabilirim eğer alırsan haber ver
  • hemen havale yapabilecek senle beraber 2 kisi var oyunu almam için yeterli bir sayı aslında yarında diğer arkadasların havalesini alıp şifre veririz işlem tamamlanır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.